Zpět na » Ostatní » Fotbalový bizár v Ústí nad Labem. Jsi nefotbalista a chceš si zahrát za profesionální tým? Připrav si půl milionu a místo v sestavě je tvé

Fotbalový bizár v Ústí nad Labem. Jsi nefotbalista a chceš si zahrát za profesionální tým? Připrav si půl milionu a místo v sestavě je tvé

Fotbalový bizár v Ústí nad Labem. Jsi nefotbalista a chceš si zahrát za profesionální tým? Připrav si půl milionu a místo v sestavě je tvé © twitter.com - mladík martin podhájský by si měl zahrát za fotbalový klub

0

Líbilo se

14.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Darovanýmu koni na zuby nehleď. Ústecký fotbalový klub údajně přijal nabídku od otce dvaadvaceiletého Martina Podhájského. Nabídka ze strany otce zněla jasně - zaplatim do kasy půl milionu a můj kluk si zahraje 3. ligu za ústecký klub. Vedení s touto nabídkou souhlasilo.

„Fotbal nehrál. Co vím, jen FIFU na počítači. Na druhou stranu jsem neviděl půl milionu válet se na zemi. Když mi ho někdo dá, nechám nastoupit kohokoli,“ nechal se slyšet na sociálních sitích prezident ústeckého fotbali Přemysl Kubáň.

TK27 v obranných řadách, tisíc permanentek zdarma, komické představení a mystifikace nového loga o kterém se v zápětí bavila fotbalová scéna. Ačkoli nová sezóna teprva začala, ústecký fotbalový klub pod novým vedením společnosti Viagem jen a jen perlí.

Přezident klubu Přemysl Kubáň, víceprezident klubu Martin Prokeš a obchodní ředitel společnosti Viagem Matěj Svojše na počátku měsíce srpna vidali na klubovém oficiálním instagramovém účtu video, které na první pohled vypadalo spíš jako jakési komické představení. Byla zde údajná Podhajského otce. Zatímco Prokeš (nejspíš ze srandy) odmítal, aby mladík do jakéhokoli zápasu zasáhl, ostatní dva tvrdili, že do toho jdou.

„Povedeme 3:0, dáme ho na deset minut do útoku, bude střídat Mareše,“ vtipkoval rezident klubu. „Půjde na tréninky, připraví se,“ souhlasil Svojše. „Jestli je jeho táta takový blázen, že nám dá za deset minut pět set tisíc... Sorry, nemáme žádné sponzory,“ dodal pan prezident Kubáň.

Jednalo se o narážku na vedle sousedící hokejový klub Slovan Ústí a nebo je to realita? Pro kontext uvedu - několik dní před videem, hokejový klub Slovan oznámil, že novým trenerém bude všemi známý vítěz z Nagana Vladimír Růžička. Před několika lety právě pan Růžička čelil podezření, že převzal půl milionu korun od jakéhosi podnikatele, aby jeho syn ve Slavii hrál.

Ze strany fotbalového Ústí nad Labem se jednalo o reakci na protekcismus ve sportu? Byla to přímá reakce na pana Růžičku a nebo doopravdy mladý Martin Podhájský za klub nastoupí? Odpověď přinese až čas.

"Martin je student práv a zaměstnanec Viagemu, který pro firmu řeší věci kolem hostesek „Sám říkal, že by si rád zahrál, pak se ozval jeho táta a věci se daly do pohybu. Je v plánu, že na podzim začne trénovat. Na jaře, až budeme hrát sedm utkání v řadě doma, opravdu do zápasu zasáhne,“ ujistil Svojše, že se nejedná o další mystifikaci. “

Petr Magasanik / twitter.com, sportbible.com

Noviny
Nejnovější články