Zpět na » Ostatní » EA FC 24: Jak vypadají nejlepší ženské karty ve hře?

EA FC 24: Jak vypadají nejlepší ženské karty ve hře?

EA FC 24: Jak vypadají nejlepší ženské karty ve hře? © iconsport.photo - Ultimate Team se navždy změní

0

Líbilo se

12.09. - Ultimate team v EA FC 24 bude revoluční. Vedle hráčů totiž uvidíme i hráčky. Pokud budete chtít duo z PSG ve složení Mappé-Katoto, můžete ho mít. Na sociálncíh sítích EA ukázala nejlepší ženské hráčky a nebudeme si nic nalhávat, nějaké hráčky vypadají opravdu luxusně. Trend určují především hráčky španělské Barcelony, jenž naprosto dominují.

Nejlepší fotbalistkou hry bude Alexia Putellas. Dvojnásobná nejlepší hráčka světa a česrtvá mistryně světa má neskutečnou kartu. Solidní rychlost, vynikající střely, skvělé přihrávky, výborný dribling a ucházející obrana a fyzická síla. S hodnocemí 91 je její karta hodně podobná Kevinu De Bruynemu, jenomže je lepší skoro ve všem a navíc víme, že jinak hraje hráč, co má 190 centimetrů a dobrý dribling a jinak hráč, co má 173 centimetrů jako právě Putellas. Působí úplně jinak a lépe. Jedna z nejlepších karet ve hře.

O jeden bod hodnocení méně má její kolegyně a budoucí vítězka Zlatého míče Aitana Bonmatí. Ani její karta není špatná, ale je horší prakticky ve všem. Taková Caroline Hansen, reprezentantka Norska má na pravém křídel kartu opravdu fantastickou. Kartu má hodně podobnou jako Mohamed Salah. Solidní rychlost, perfektní střely, přihrávky i dribling. Na první týdny vypadá s hodnocením 90 dobře i Sam Kerr z Chelsea, kterou uvidíme jako útočnici. Mezi nejlepšími hráčkami bude i Alexx Popp a Ada Hegerberg. Kvůli nízké rychlosti od nich ale moc čekat nemůžeme.

Naopak velmi dobře vypadá Debinha. Jak už jsem mluvil o malých hráčích a driblingu, tahle reprezentantka Brazílie bude neskutečná. Měří totiž pouze 158 centimetrů a její dribling je 91. Má navíc výborné přihrávky a celkem dobrou rychlost. Oblíbenou hráčkou by mohla být i Diani z Lyonu a to především kvůli chemii s Kylianem Mbappém. Oba je totiž pojí francouzská národnost i liga. Její karta navíc vůbec nevypadá zle. Na chemii bude s Mbappém nejlepší Katoto. Její karta ale moc dobře nevypadá ani na první týdny.

Nejlépe hodnocené hráčky

David Suchý / ea.com

Nejnovější články