Zpět na » Ostatní » EA FC 24: Už známe první oficiální hodnocení hráčů

EA FC 24: Už známe první oficiální hodnocení hráčů

EA FC 24: Už známe první oficiální hodnocení hráčů © iconsport.photo - Erling Haaland je tváří hry

4

Líbilo se

11.09. - Ačkoliv už jsme viděli spoustu zpráv o tom, jaké budou mít hráči v EA FC hodnocení, nic oficiálního tu zatím nebylo až dodnes. Oficiální instagramový účet této populární fotbalové videohry, která byla nucena změnit název i háv, postla půosbivé intro, kde odhalila ratingy některých hráčů a demonstrovala, že se při nich řídila pokročilými statistikami. Koho odhalila?

Ačkoliv tváří EA FC 24 je spousta, tou hlavní je Erling Haaland. Norský kanonýr Manchesteru City je na obalu standardní edice hry, jenž jsme skoro 30 let znali jako FIFU. To on je prvním, koho hodnocení nám EA ukázalo v intru. Neměl by být nejlépe hodnoceným hráčem, ale bude na úplné špici s hodnocením 91. Oproti loňsku si polepšil o 3, ale zhoršila se mu defenziva a dribling s rychlostí zůstal stejný. Opět se tedy hude jednat o dobrou kartu na začátek, ale po pár prvních měsících už by měla být pryč z vašich týmů. Především pak kvůli driblingu, slabé noze a kličkám.

Už vloni jsme na obalu mohli vidět útočnici Chelsea Sam Kerr. I letos je australská kanonýrka jednou z hlavních tváří. Tady nemůžeme predikovat, jak se budou ženské karty chovat ve hře, ale její karta vypadá stejně jako ta Haalandoa dobrá pro první měsíce/týdny. Každopádně kličky a slabá noha u ní není špatná a má výborný dribling. Celkově si ale pohoršila. Zajímavě vypadá mladá křídelnice Trinity Rodman s výbornou rychlostí. Na začátek hry by použitelná mohla být i stoperka Arsenalu Williamson. Do středu obrany ale přeci jen asi budete chtít někoho vyššího a fyzicky zdatnějšího. Ale jako defenzivní záložnice? Proč ne?

Erlinga Haalanda známe z obalu hry

Do středu obrany chcete někoho, jako je Virgil van Dijk. Ten si oproti loňsku pohoršil, ale s hodnocením 89 bude stále mezi nejlepšími hráči hry. Ve hře je neskutečně domianntní v osobních soubojích i ve vzduchu, navíc na první měsíce není ani nejpomalejší, takže bude opět velmi oblíbenou volbou. Známe už i hodnocení Enza Fernandéze, Heung-Min Sona, Fedrica Chiesy a Youssoufy Moukoka, který je tváří jednoho z nových módů v Ultimate Team, kde budete za úkoly své hráče vylepšovat, podobně jako v kariéře.

Hodně oblíbené a ze začátku taky drahé bude duo z Realu Madrid. Vinícius dostal v posledních dvou letech masivní, ale naprosto zasloužený upgrade. O jeho skvělé rychlosti, driblingu a kličkách nemusíme ani mluvit. Doposud byla jeho problémem střelba, jenž byla poměrně nizká, alespoň do dalších měsíců hry. Nyní bude mít střelbu 82, s čímž už se dá hrát i později. Jude Bellingham bude v prvních měsících jedním z nejlepších záložníků. Má vyvážené statistiky a podržet by vás měl jako typický box to box záložník.

Oficiální ratingy

David Suchý / ea.com

Nejnovější články