Zpět na » Ostatní » Heung-min Son si kvůli přísnému pravidlu nemohl pořídit selfie s fanouškem. O co se jedná?

Heung-min Son si kvůli přísnému pravidlu nemohl pořídit selfie s fanouškem. O co se jedná?

Heung-min Son si kvůli přísnému pravidlu nemohl pořídit selfie s fanouškem. O co se jedná? © iconsport.photo - sympatický Son Heung-Min

0

Líbilo se

11.09. - VIDEO Son je momentálně s Jižní Koreou na mezinárodní misi a odehrál celých 90 minut, když se ve čtvrtek na stadionu Cardiff City střetli s Walesem, což skončilo remízou 0:0. Video, na kterém se Heung-min Son omlouvá fanouškovi poté, co odmítl jeho žádost o selfie, se stalo virálním.

Nyní Son a jeho jihokorejští spoluhráči cestují do Newcastlu, kde se v úterý večer utkají v přátelském utkání se Saúdskou Arábií.

Před utkáním byl 31letý hráč spatřen, jak rozdává autogramy a pořizuje si selfie, nicméně kapitán Spurs nemohl držet telefon jednoho z příznivců kvůli přísnému pravidlu. Mimo hřiště má Son smlouvu se značkou Samsung a díky tomu nemůže být viděn, jak drží telefony/technologie vyrobené konkurenčními konkurenty.

Na videu je vidět, jak Son skládá ruce a omlouvá se fanouškovi, než jí řekne, že může zapózovat pro selfie, pokud nedrží samotný telefon. Společnost Samsung potvrdila Sona jako ambasadora značky Galaxy v červenci a jako chlapec z plakátu fotbalu v Jižní Koreji přitáhl ještě větší pozornost.

Po návratu z přestávky čeká Sona a Spurs o víkendu severolondýnské derby proti Arsenalu.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články