Zpět na » Ostatní » Další polibková kauza? Bývalý anglický fotbalista Paul Gascoigne políbil ve čtvrtek prince Williama

Další polibková kauza? Bývalý anglický fotbalista Paul Gascoigne políbil ve čtvrtek prince Williama

Další polibková kauza? Bývalý anglický fotbalista Paul Gascoigne políbil ve čtvrtek prince Williama © iconsport.photo -

0

Líbilo se

08.09. - VIDEO Paul Gascoigne políbil prince Williama při náhodném setkání v Pret A Manger. K láskyplnému setkání došlo v restauraci v Bournemouthu, kde princ z Walesu v tu chvíli upozorňoval na svou kampaň proti bezdomovectví.

Gascoigne byl mezi zaměstnanci a hosty sendvičovny, kam William zavítal, aby pomohl v rámci své iniciativy Homewards. Oba si potřásli rukama, když se William zajímal o Gascoigna, který v minulosti bojoval s duševním zdravím a závislostí. Jak je vidět na níže uvedeném videu, Gascoigne královskou rodinu objal a poté ji políbil na tvář, čímž porušil královský protokol.

Gascoigne poté řekl deníku The Sun: "Šel jsem kolem Pret a někdo mi řekl, že je tam William. Několikrát jsem se s ním setkal a potkal jsem ho ve Wembley, miluje svůj fotbal. Přelezl jsem několik židlí, abych si s ním popovídal, a dal jsem mu pusu na tvář."

V červnu William zahájil pětiletou kampaň za ukončení bezdomovectví, které by podle něj v moderní a pokrokové společnosti nemělo existovat. Pret UK je jednou z devíti organizací, které se kampaně účastní. William, který je rovněž předsedou Fotbalové asociace, se v obchodě skutečně seznámil se závazkem společnosti Pret A Manger rozšířit svůj program Rising Stars, který pomáhá prolomit kruh bezdomovectví poskytováním podpory, školení a zaměstnání.

Během příštích pěti let by se měl program rozšířit o 40 procent a podpořit nejméně 500 lidí, kteří se ocitli v bezdomovectví nebo jsou jím ohroženi, aby získali práci v obchodech Pret´s ve Velké Británii.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články