Zpět na » Ostatní » Několik anglických fotbalistů mělo hrozivou autonehodu

Několik anglických fotbalistů mělo hrozivou autonehodu

Několik anglických fotbalistů mělo hrozivou autonehodu © twitter.com -

0

Líbilo se

05.09. - VIDEO Několik anglických fotbalistů, kteří hrají za tým Gilingham FC jenž hraje čtvrtou nejvyšší anglickou soutěž EFL League Two sedělo v autě BMW, které mělo hrozivou autonehodu. Na první pohled to nevypadá tak hrozně, ale po bližších záběrech je vidět, že auto utrpělo dost velké poškození.

Hvězdy anglického klubu ze čtvrté nejvyšší ligy utrpěly hrozivou autonehodu. Hráči fotbalového klubu Gillingham měli v pátek večer štěstí, že zůstali naživu poté, co se objevily záběry auta ve kterém cestovali, jak narazilo do zdi.

Podle krátkého videa je vidět, že zpod železničního mostu se v rychlosti objevuje něco, co vypadá jako BMW. Neznáme důvod autonehdy, ale je na záběrech je vidět, že auto se náhle dostalo do smyku a řidíč poté v plné rychlosti nedokázal smyk ukočírovat a naboural do betonového sloupu.

Na následné fotografii je vidět několik hráčů, kteří jsou zdrcení tím, co se právě stalo. Na první pohled nejsou známé žádná zranění.

Hráčům se naštěstí nic vážného nestalo, ale tragédie mohla být mnohem větší, protože se nehoda stala v obytné oblasti, kde je několik domů a v případě, že by auto najelo do některého z domů, mohla být tragédie mnohem větší. Můžeme mluvit o štěstí v neštěstí, že nehodu odnesly jenom plechy auta a nikomu jinému se nic vážnějšího nestalo.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články