Zpět na » Ostatní » Konec po jediném měsíci. Rekordní posila Al Ittihadu za 25 milionů liber je na odchodu ze Saúdské Arábie

Konec po jediném měsíci. Rekordní posila Al Ittihadu za 25 milionů liber je na odchodu ze Saúdské Arábie

Konec po jediném měsíci. Rekordní posila Al Ittihadu za 25 milionů liber je na odchodu ze Saúdské Arábie © iconsport.photo - Jota

3

Líbilo se

21.08. - BULVÁRNÍK Portugalský křídelník Jota je údajně na odchodu Al Ittihadu, pouhý měsíc poté, co jej saúdsko-arabský klub přivedl za vysokých 25 milionů liber z Celticu. Rekordní podpis v historii klubu, který se v Al Ittihadu připojil k hvězdným Karimovi Benzemovi a N´Golovi Kantému, stihl v Saúdské Arábii odehrát čtyři zápasy.

Čtyřiadvacetiletý křídelní záložník si vysloužil přestup na Blízký východ díky fantastické minulé sezóně, ve které v dresu skotského Celticu nastřílel 15 gólů ve všech soutěžích.

Al Ittihad následně neváhal skotskému celku za jeho oporu zaplatit rekordní částku v historii klubu ve výši 25 milionů liber a Jotu postavil vedle takových hvězd, jako jsou Benzema nebo Kanté.

Jenže nyní přišel saúdsko-arabský novinář Muhammad Al-Bukairy se šokující zprávou, podle které je Jota po pouhých čtyřech zápasech připraven opustit Al Ittihad, aniž by uvedl další informace o důvodech jeho následného odchodu.

Jota strávil před přestupem do Al Ittihadu v Celticu dvě sezóny, když do klubu nejprve přišel na hostování z portugalské Benficy, které klub následně proměnil aktivací výkupní klauzule ve výši 6,5 milionu liber v trvalý přestup.

Vít Sedlák / sportbible.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články