Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Ramos zůstane v Evropě, City chystá koupit mladé hvězdy

Přestupové spekulace: Ramos zůstane v Evropě, City chystá koupit mladé hvězdy

Přestupové spekulace: Ramos zůstane v Evropě, City chystá koupit mladé hvězdy © iconsport.photo - Sergio Ramos během jeho posledního zápasu za PSG

0

Líbilo se

14.08. - Letní přestupové období, které trvá od začátku července do konce srpna většinou nabízí úchvatnou podívanou. Zvraty, kradení již domluvených hráčů, výměna přestupových priorit. Je toho mnoho, proto dnes, jako každé pondělí, přinášíme přestupové spekulace o největších hvězdách a kam půjdou.

Sergio Ramos preferuje evropskou destinaci

I když to vypadalo, že 37letá legenda Realu Madrid Sergio Ramos posílí Inter Miami, nejspíš to tak nebude. A i když ho Cristiano Ronaldo vábil do saudskoarabské ligy, přeje si hrát s týmem, který by mohl usilovat o Ligu Mistrů. Zájem o něj měla údajně Sevilla, ale její sportovní ředitel řekl, že mají dost obránců a nebylo by pro něj místo. Mohl by se vrátit do Realu Madrid, zatím je to pouze v rovině spekulací. (zdroj: as.com, dailymail.co.uk)

Manchester City na lovu posil

Z City odešli dva klíčoví hráči: Riyad Mahrez a İlkay Gündoğan. I s hromadou peněz, již Sky Blues oplývají, budou hledat ideální náhradu těžko. Jednou z nich by mohla být hvězda minulé sezóny Premier League Kaoru Mitoma. Pep Guardiola je velkým fanouškem křídelníka z Brightonu a rád by ho podepsal. Krom něj je na seznamu náhrad Maheze Jeremy Doku, 21letý hráč Rennes, kterého si vedení francouzského klubu cení na 50-60 milionů eur a Michael Olise z Crystal Palace, o kterého má zájem také Chelsea. Co se náhrady za Gündoğana týče, jsou již dohodnuti s Lucasem Paquetou, ale jeho zaměstnavatel West Ham odmítl druhou nabídku v hodnotě 100 milionů eur. (zdroj: manchestereveningnews.co.uk, manchestercity.news)


Ibrahim Sangaré novým hlavním cílem Liverpoolu

Liverpool přebudovává zálohu, a i když už přivedli 2 posily, stále to není ono. Zájem měli o Moisese Caiceda a Romea Laviu, ale po nepovedených pokusech nyní budou usilovat o Ibrahima Sangarého, 25letého hráče PSV. Mohli by ho koupit za 37 milionů eur, což je údajně výstupní klauzule v Sangarého smlouvě. Liverpool ale bude pod velkým tlakem, protože bratr agenta Ibrahima Sangarého Kiki Musampa potvrdil, že o něj má zájem také Bayern Mnichov a PSG. (zdroj: espn.nl)

Gabri Veiga se bude stěhovat do Neapole

Pokud z Neapole odejde Piotr Zielinski, nebudou mít za něj adekvátní náhradu. Proto vedení klubu začalo shánět nového záložníka, kdo sedí na jeho pozici. A ideální náhradu našli v Gabri Veigovi, 21letém hráči Celta Vigo. Má jít o 35 milionů eur za Veigu, kterému klub nabídl pětiletou smlouvu. Může být přínosem pro hru Neapole, neboť vstřelil 11 gólů v 49 utkáních. Hodí se také do nového systému Rudiho Garcii, kde by Veiga hrál pod hrotem v systému 4-2-3-1 jako trequartista. (zdroj: gazzetta.it)

David Janák / as.com, dailymail.co.uk, manchestereveningnews.co.uk, manchestercity.news, espn.nl, gazzetta.it

Nejnovější články