Zpět na » Ostatní » Superstar NBA Giannis Antetokounmpo zareagoval na nabídku pro Mbappého od Al-Hilal

Superstar NBA Giannis Antetokounmpo zareagoval na nabídku pro Mbappého od Al-Hilal

Superstar NBA Giannis Antetokounmpo zareagoval na nabídku pro Mbappého od Al-Hilal © iconsport.photo - Na nabídku Al-Hilal reaguje i Giannis Antetokounmpo

2

Líbilo se

24.07. - Když se čerstvě řešil neskutečný kontrakt Cristiana Ronalda, basketbalista Giannis Antetokounmpo si na svých sociálních sítích trošku rýpl a Al-Nassru se nabídl jako brankář. Nyní se řeší ještě šílenější platové podmínky pro Kyliana Mbappého v Al-Hilal a superstar NBA opět nezklamala. Na Instagram nahrál svou fotku s popiskem "No tak Al-Hilal. Můžete si mě vzít, vždyť vypadám jako Mbappé,".

Al-Hilal svou nabídkou na Kyliana Mbappého zboural všechno, na co jsme byli dopsud zvyklí. Rok před koncem Mbappého kontraktu za něj klub nabídl PSG 300 milionů eur, čímž by z něj udělal naprosto suverénně nejdražšího fotbalistu historie. Během roční smlouvy by si mohl vydělat 200 milionů eur co se platu týče, ale dalších 500 milionů eur by mohlo přijít z bonusů a marketingových záležitostí. I to by samozřejmě byl rekord. Netrvalo to dlouho a na zvěsti o tomto saudskoarabském šílenství reagují i lidé z dalších odvětví. Třeba basketbalista Giannis Antetokounmpo.

Vítěz NBA a dvojnásobný MVP (Nejužitečnější hráč) je obrovskou basketbalovou superstar. Je ale zároveň fanouškem fotbalu a dění bedlivě sleduje. Když se v lednu řešil podpis CR7 v Al-Nassru a vzduchem lítaly miliardy, sám řecký hráč se na svých sociálních sítích nabídl Al-Nassr jako brankář pro Ronaldův tým. I nyní své fanoušky o reakci neochudil. „No tak, Al-Hilal. Můžete si mě vzít, vypadám jako Mbappé," stálo v popisku pod jeho fotkou na Instagramu. Zasmál se tomu i sám Mbappé. Na nedostatek peněz by si přitom Antetokounmpo stěžovat nemusel. Jeho smlouva s Milwaukee Bucks mu za 5 let přinese 228 milionů dollarů.

Giannis Antetokounmpo

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články