Zpět na » Ostatní » Al-Hilal poslal oficiální nabídku na Kyliana Mbappého ve výši 300 milionů eur

Al-Hilal poslal oficiální nabídku na Kyliana Mbappého ve výši 300 milionů eur

Al-Hilal poslal oficiální nabídku na Kyliana Mbappého ve výši 300 milionů eur © iconsport.photo - Al-Hilal nabízí za Mbappého rekordní částku

3

Líbilo se

24.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Nevyšlo to s Lionelem Messim, a tak se Al-Hilal bude snažit snad o ještě větší bombu. Kdo ví, kolik let před sebou Messi má. Ale Mbappé má před sebou ještě celou kariéru. Vláda, jenž v Saudské Arábii řídí a vlastni největší kluby, posvětila touhu Al-Hilalu po podpisu Kyliana Mbappého. Klub tak učinil pro PSG neskutečnou nabídku ve výši 300 milionů eur. Svět se zbláznil.

Kylian Mbappé je aktuálně nejžhavějším zbožím. PSG se ho rozhodlo prodat. Mbappé totiž odmítá prodloužit smlouvu a chce příští léto zdarma posílit Real Madrid, se kterým už se měl údajně dohodnout. Mbappé s týmem ani neodcestoval do Japonska a aktuálně se připravuje s Wijnaldumem a spol., tedy s hráči, se kterými už vedení nepočítá. Sám Mbappé přestupovat nehodlá v žádném případě. Ke smůle PSG to znamená, že nikam nepůjde, protože prostě nechce. Je prý údajně připraven i na to, být celý rok na lavičce. Je to zřejmě součást dohody s Realem Madrid.

Okolo Mbappého se rojí velká spousta spekulací. Mluví se o zájmu z Premier League, kde by za něj Arsenal klidně obětoval Martinelliho, Tottenhamu nebo třeba i Liverpoolu. O tom, jak moc by byl přestup největší světové megastar reálný, můžeme zatím jen spekulovat. Nikde se zatím nemluví o tom, že by měla přijít nabídka od Florentina Peréze, což také možná svědčí o dohodě o přesunu zadarmo. PSG hodlá přijmout nejvyšší nabídku. To nová nabídka dokonaluje splňuje. Je to suverénně nejvyšší nabídka v historii fotbalu.

A je z Al-Hilalu. Klub, jenž měl reálný zájem o o Lionela Messiho a má bezedné kapsy. Nabídka je ve výši 300 milionů eur. Rok do konce smlouvy je to naprosto šílená věc. Vezměmě v potaz, že PSG bude rádo alespoň za něco a 200 milionů by byl pro klub obří úspěch. Mbappé sice přestoupit nechce, ale víme, jak tomu bylo minul léto. Byla tu také dohoda s Realem, jenže přišla gigantická nabídka od PSG, která vše změnila. Pokud se Al-Hilal dostane k nabídce pro Mbappého, smlouva bude nelidská a překoná tu pro Messiho. My doufejme, že Mbappé dá tentokráte peníze na vedlejší kolej.

David Suchý / theguardian.com

Nejnovější články