Zpět na » Ostatní » Kolik hodin tráví Fabrizio Romano na telefonu? Na twitteru sdílel svůj čas u obrazovky

Kolik hodin tráví Fabrizio Romano na telefonu? Na twitteru sdílel svůj čas u obrazovky

Kolik hodin tráví Fabrizio Romano na telefonu? Na twitteru sdílel svůj čas u obrazovky © iconsport.photo - přestupový guru Fabrizio Romano

0

Líbilo se

19.07. - Fabrizio Romano prozradil, kolik času denně stráví na obrazovce, když odpovídal uživateli Twitteru, fanoušci tomu nemohou uvěřit. Zajímalo vás někdy, kolik času tráví Fabrizio Romano na svém telefonu? No, teď prozradil, kolik času denně stráví u obrazovky, a fanoušci jsou v šoku.

Romano je jedním z nejlepších přestupových guru ve hře, protože pravidelně poskytuje aktuální informace o nejnovějších přestupech ve světovém fotbale. Tento italský expert na přestupy je samozřejmě neustále na telefonu a přináší aktuální zprávy o přestupech.

Kolik času ale na svém telefonu skutečně tráví? Nahrál snímek svého denního času na obrazovce z tohoto měsíce a je to neuvěřitelné čtení.

V reakci na uživatele Twitteru @MaxNPalmer, který sdílel obrázek dědečkova času na obrazovce v délce 9 minut se Romano rozhodl podělit o svůj vlastní čas na obrazovce. Nahrál snímek svého denního času stráveného u obrazovky a odhalil čas 17 hodin a 37 minut.

Romano obrázek opatřil popiskem: "Posílám lásku vašemu dědečkovi, obrazovka z 5. července." Netřeba dodávat, že fanoušci na internetu nemohli uvěřit tomu, kolik času na obrazovce třicetiletý muž strávil.

Jeden z uživatelů Twitteru napsal: "Pouze 6 hodin nepoužívá telefon, a to včetně spánku" Druhý uživatel napsal na Twitteru: "Mám pocit, že se mi to zdálo, jako by se mi to stalo. Ne, to je DIVNÉ, protože můj je v průměru o 10 hodin kratší a používám ho i v práci."

Třetí vtipkoval: "Můj mobilní telefon je v pořádku. Kolik powerbank máš ty, fab?" Čtvrtý uvedl: "Tohle jsou ty nejrychlejší baterie, které jsem kdy měl. Wowww Fabrizo stráví bez telefonu neuvěřitelných 6 hodin!" Další tři odpověděli: "Wowww Fabrizo stráví bez telefonu neuvěřitelných 6 hodin!"

To je směšná doba, kterou strávíte na telefonu, ale Romano je jedním z nejpracovitějších lidí ve hře. Jeho každodenní čas strávený na obrazovce to dokazuje, protože pracuje nepřetržitě, aby fanouškům přinesl nejnovější informace o všech obchodech.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články