Zpět na » Ostatní » Jak reagovali fanoušci Interu Miami na Messiho podpis?

Jak reagovali fanoušci Interu Miami na Messiho podpis?

Jak reagovali fanoušci Interu Miami na Messiho podpis? © iconsport.photo - Lionel Messi

1

Líbilo se

02.07. - Podpis Lionela Messiho v Interu Miami je pro tento klub, ale i celý americký fotbal historickou událostí, jenž nemá obdoby. Jeden z nejlepších hráčů historie, čerstvý mistr světa podepsal v MLS kontrakt, který tamní fotbal změní navždy a tuto kapitolu s Messim v týmu nezapomenou ani fanoušci tohoto klubu. Na Floridě je početná španělsky mluvící menšina včetně argentinské. O to více je to emotivní. Jaká byla jejich reakce?

Lionel Messi byl opět na rozcestí. Odmítl prodloužit smlouvu s PSG, kde ho vypískávali fanoušci, chtěli jeho odchod z klubu a házeli na něj vinu z neúspěchu. Rozhodoval se tedy mezi Barcelonou, Al-Hilal a Interem Miami. Situace se ale nakonec vyřešila sama. Barcelona Messiho podepsat nemohla a saudskoarabský Al-Hilal, jenž mu nejdříve nabízel příjmy ve výši 1 miliardy ročně neposlal finální nabídku. Messi tak podepsal v Miami. Krásném prostředí, kde se většinou domluvíte španělsky. Tento podpis změnil historii fotbalu v USA.

V Interu Miami podepsal kontrakt, který taktéž nemá obdoby. Když šli do MLS ukončit kariéru hvězdy typu Beckham, Pirlo, Keane nebo Ibrahimovič, na špatný plat si stěžovat nemohli, ale dohromady bychom z této čtveřice nedali asi ani půlku toho Messiho. Astronomická čátska, která byla k podpisu nutná. Čeká ho ale těžký úkol. Miami je aktuálně na posledním místě ve své konferenci, vzdáleno od play-off. Sám Messi si má debut odbýt na Leagues Cupu proti mexickému Cruz Azul 21. července. Jak na jeho příchod vůbec reagovali fanoušci?

Lionel Messi

Začala jsem brečet v práci. Přišel za mnou kolega s touhle zprávou a já jsem nechápala. Říkala jsem si COŽE? Začala jsem prostě brečet. Musela jsem ustoupit a vzpamatovat se z toho," řekla rodačka z Argentiny Cintia McCann.

„Byl jsem opravdu v šoku. I přes všechny ty spekulace o tom, že by nakonec mohl přijít, jsem si říkal, že to snad nemůže být pravda. Jsou to přesně ty věci, kterým nebudete věřit, dokud se opravdu nestanou. Ale stejně tomu furt nevěřím," řekl fanoušek Christian Triay.


David Suchý / goal.com

Nejnovější články