Zpět na » Ostatní » Češi zakončili reprezentační sraz výhrou 4:1 v Černé Hoře

Češi zakončili reprezentační sraz výhrou 4:1 v Černé Hoře

Češi zakončili reprezentační sraz výhrou 4:1 v Černé Hoře © iconsport.photo - Michal Sadílek dal svůj premiérový reprezentační gól

0

Líbilo se

20.06. - REVIEW Přátelské utkání s nepříjemným horkokrevným soupeřem, v týmu bez 7 hráčů základní sestavy z minulého duelu. To byl dnešní program eského nároďáku, když se v Podgorici utkal s Černou Horou. A byla to celkem jednoznačná záležitost, pří které se ukázal rozdíl v kvalitě, ačkoliv Černohorci Vaclíkovi branku také ohrožovali. Je z toho ale pěkná výhra 4:1.

Černá Hora - Česká republika 1:4

Branky: 66. Camaj, 28. Chytil, 57. M. Sadílek, 76. Provod, 85. Hložek

Černá Hora: Šarkič - Vukčevič, Milovič (46. Bubanja), Savič, Tomaševič, Radunovič - Jankovič (46. Radulovič), Bakič (58. Camaj), Savičevič (76. Lončar)- Osmajič, Mugoša (59. Krstovič)

Česká republika: Vaclík - Douděra, Zima, Brabec, Stronati, Zelený (46. Jugas) - M. Sadílek (76. L. Sadílek), Souček - Černý (70. Hložek), Chytil (86. Matoušek) Zmrhal (46. Provod)

Od začátku to byla jasná české dominance a asi vás nepřekvapí, kdo byl největším nebezpečím pro Šarkiče. Byl to Václav Černý. Ten měl hned několik šancí už v úvodních 15 minutách a rady si s ním nevěděl ani zkušený Savič. Vždy byl ale úspěšnější gólman nebo blokující obránci. První gól dal skvělou hlavičkou Mojmír Chytil po neméně skvělém Douděrově centru. Následně se však hra tak tradičně pro naši reprezentaci uklidnila, chyběla přímočarost a do zakončení se dostal i soupeř, ačkoliv bez žádného úspěchu.

Nádherný moment přišel po pár minutách druhé půle. Michal Sadílek si stoupl k přímému kopu a parádně ho poslal přes zeď i gólmana Wolves Šarkiče. Předvedl se ale i na druhé straně střídající Camaj. Parádní technickou střelou vymetl šibenici Vaclíkovi branky. A tento 26letý útočník dostal slinu a i nadále Vaclíkovi z dálky hrozil. Zpět blíže k výhře nás ale posunula Provodova rána zblízka. A když obráncům utekl Adam Hložek, přišlo zkušené zakončení k tyči a navýšení na 4:1. Více se už skóre neměnilo a reprezentační sraz tak končíme pohodlnou výhrou.

David Suchý / fotbal.cz

Nejnovější články