Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Nani si hledá nový klub, australský klub s ním rozvázal smlouvu po 10 měsících

Ostatní - Nani si hledá nový klub, australský klub s ním rozvázal smlouvu po 10 měsících

Nani si hledá nový klub, australský klub s ním rozvázal smlouvu po 10 měsících © iconsport - Nani opouští Melbourne Victory

0

Líbilo se

01.06. - Šestatřicetiletý Nani vystřídal za svou kariéru poměrně hodně klubů. Po osmi skvělých letech v Manchesteru United si zahrál také za Fenerbahce, Valencii, Lazio, Sporting a Orlando City. Do australského Melbourne Victory přestoupil minulé léto po krátkém angažmá v Benátkách. Poslední zápas za Victory však odehrál již v lednu. Poté Nani utrpěl natržení předního křížového vazu v zápase proti Brisbane Roar, což ho vyřadilo ze hry po zbytek sezóny.

Za Melbourne nedokázal vstřelit jediný gól. Klub, který skončil v australské A-League předposlední, nyní vydal prohlášení, ve kterém píše, že s bývalým křídlem Manchesteru United rozvazuje smlouvu. Melbourne Victory potvrzuje, že Luis Nani opustí klub po skončení sezóny 2022/2023. Portugalský reprezentant odehrál v A-League 10 zápasů, než se zranil v lednu, což ho vyřadilo ze hry po zbytek sezóny. Klub by chtěl poděkovat Nanimu za vše a popřát mu štěstí do budoucna,“ napsal Melbourne.

Nani, který byl označen za jeden z největších přestupů v historii australské nejvyšší soutěže, také vydal prohlášení poté, co byl jeho odchod potvrzen. V tomhle klubu nyní končím, ale chtěl bych všem poděkovat za lásku a podporu po celou sezónu, na hřišti i mimo něj. Bohužel kvůli zraněním jsem nemohl pomoci klubu, jak jsem chtěl, ale i tak si velmi vážím času stráveného v Austrálii. Rád bych také poděkoval zaměstnancům klubu a A-League za to, že jsem se tu mohl cítit jako doma. Přeji všem v Melbourne vše nejlepší do budoucna a navždy budu podporovatelem MVFC,“ napsal Portugalec.

Nani toho za svou kariéru stihl vyhrát hodně. Čtyřikrát vyhrál s Rudými ďábly Premier League, jednou vyhrál Ligu mistrů a v roce 2016 také pozvedl společně s ostatními reprezentanty Portugalska trofej pro Mistry Evropy.

Image

Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články