Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Trenér Nizozemska byl vyzván, aby zbavil van Dijka kapitánské pásky

Ostatní - Trenér Nizozemska byl vyzván, aby zbavil van Dijka kapitánské pásky

Trenér Nizozemska byl vyzván, aby zbavil van Dijka kapitánské pásky © iconsport.photo -

0

Líbilo se

28.03. - Šéf Nizozemska Ronald Koeman byl po prohře s Francií vyzván, aby zbavil hvězdu Liverpoolu Virgila van Dijka funkce kapitána národního týmu. Pro van Dijka to je zatím těžká sezóna, protože ani Liverpoolu se v dosavadním průběhu sezóny vůbec nedaří.

Van Dijk, který se v roce 2019 umístil na druhém místě v žebříčku Zlatého míče, byl za své výkony v této sezoně podroben intenzivní kritice.

Po prohře Nizozemska 4:0 od Francie označil Van Dijka bývalý manažer FC Twente a Feyenoordu Gertjan Verbeek za prvotřídního slabocha a Koemanovi také vzkázal, aby si vybral nového kapitána.

Zatímco Verbeek pracoval jako komentátor pro Omrop Fryslan, řekl: "Myslím, že Van Dijk je prvotřídní slaboch. Okamžitě bych mu odebral kapitánskou pásku. Jako kapitán musí znamenat mnohem víc. Musí si dát věci do pořádku. Stává se mu to. V jednu chvíli nechá utopit Lutsharela Geertruida a pak tam po prvním gólu stojí a říká blablabla. Kde byl potom?"

Viril van Dijk k tomu řekl: "Vždyť je to taková hloupost. Když po sedmi minutách prohráváte 2:0, tak to je velmi špatné, jak jsme tady začali. Pak se budete celý večer honit za fakty. Určitě se na to budeme muset podívat. Je těžké analyzovat tak brzy po zápase, ale po sedmi minutách už je hotovo."

"Nevím, jestli je to nejhorší mezinárodní zápas, který jsem zažil. Určitě je to ale velká rána. Po tom špatném začátku jsme se snažili vzpamatovat, ale nepodařilo se nám to. Měli jsme příliš mnoho ztrát míče a byli jsme příliš slabí v soubojích. Francie to okamžitě potrestala."

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články