Zpět na » Ostatní » Christian Atsu je stále nezvěstný. Zprávy o jeho vyproštění nebyly pravdivé

Christian Atsu je stále nezvěstný. Zprávy o jeho vyproštění nebyly pravdivé

Christian Atsu je stále nezvěstný. Zprávy o jeho vyproštění nebyly pravdivé © jerseyeveningpost.com - Christian Atsu bohužel stále nebyl nalezen

0

Líbilo se

09.02. - Měli jsme radost ze zprávy o tom, že Christian Atsu se našel živý a zdravý a leží v nemocnici. Jenže to jsme nevěděli, že tato zpráva není pravdivá. Jeho klub Hatayspor oznámil, že se po této zprávě snažili Atsua najít ve všech možných nemocnicích ale neúspěšně. Bývalý fotbalista Newcastlu nebo Chelsea je tak stále pohřešovaný. Doufejme v zázrak.

Christian Atsu dříve platil za velký fotbalový talent. Poprvé na sebe kdysi upozornil ještě v dresu portugalského Rio Ave a Porta. Poměrně se mu zadařilo i v dresu nizozemského Vitesse, kam šel hostovat už jako hráč Chelsea. Nejlepší léta kariéry ale strávil v Newcastlu United. Odehrál za něj 5 sezón, kdy klub procházel i těžkými časy. Po slabých ročnících odešel do Saudské Arábie a letos nastupuje za turecký Hatayspor. Před pár dny se blýskl nádherným gólem z přímého kopu. To ještě nevěděl, co ho čeká.

Po katastrofickém zemětřesení v Turecku a Sýrii přišla zpráva o tom, že reprezentant Ghany je pohřešovaný. Zařadil se tak mezi tisíce lidí, o kterých najednou nebylo známo vůbec nic. Další den se ale všichni začali radovat. Christian Atsu měl být nalezen živý, pouze s poraněním nohy a dýchacími potížemi. Jenže se to ukázalo jako nepravdivá informace a Hatayspor, za který od léta hraje, nyní oznámil, že Atsu se stále pohřešuje. Klub prý mluvil s nemocnicemi, ale Christian Atsu v žádné z nich neleží. Nezvěstný je již 3 dny.

David Suchý / dailymail.co.uk

Nejnovější články