Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Christian Atsu byl nalezen živý. Má pouze poraněnou nohu a dýchací potíže

Ostatní - Christian Atsu byl nalezen živý. Má pouze poraněnou nohu a dýchací potíže

Christian Atsu byl nalezen živý. Má pouze poraněnou nohu a dýchací potíže © skysports.com - Christian Atsu byl po zemětřesení v Turecku nalezen živý

0

Líbilo se

07.02. - Pro fotbalové fanoušky přišla po tragických událostech při zemětřesení v Turecku alespoň nějaká dobrá zpráva. Tou je, že pohřešovaný fotbalista Christian Atsu, kterého si můžeme pamatovat z barev Newcastlu byl pod troskami jednoho z domů nalezen živý. Křídelník Hataysporu vyvázl jen se zraněním nohy a s dýchacími problémy.

Christian Atsu dříve platil za velký fotbalový talent. Poprvé na sebe kdysi upozornil ještě v dresu portugalského Rio Ave a Porta. Poměrně se mu zadařilo i v dresu nizozemského Vitesse, kam šel hostovat už jako hráč Chelsea. Nejlepší léta kariéry ale strávil v Newcastlu United. Odehrál za něj 5 sezón, kdy klub procházel i těžkými časy. Po slabých ročnících odešel do Saudské Arábie a letos nastupuje za turecký Hatayspor. Před pár dny se blýskl nádherným gólem z přímého kopu. To ještě nevěděl, co ho čeká.

60násobný reprezentant Ghany byl po katastrofickém zemětřesení v Turecku a Sýrii pohřešován. Dlouhou dobu to s 31letým fotbalistou vypadlo opravdu černě, ale dnešek přinesl přeci jen dobré zprávy. Christian Atsu byl nalezen pod troskami jednoho z domů živý. Samozřejmě, že by byl zázrak, kdyby Atsu vyvázl bez nějaké újmy, ale poranění nohy a dýchací potíže jsou jen malou daní. Mohlo to dopadnout mnohem hůř. Atsua tak budeme nyní více sledovat a budeme čekat, zda napíše krásnou pohádku o úspěšném návratu na hřiště.

David Suchý / dailymail.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články