Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Al Nassr nabídl 40 milionů Euro hvězdě Realu Madrid Lukovi Modričovi

Ostatní - Al Nassr nabídl 40 milionů Euro hvězdě Realu Madrid Lukovi Modričovi

Al Nassr nabídl 40 milionů Euro hvězdě Realu Madrid Lukovi Modričovi © I-frii.com - Al Nassr nabídl Lukovi Modričovi smlouvu na dva a půl roku s platem přes 40 milionů Euro

0

Líbilo se

24.01. - Klub ze Saudské Arábie Al Nassr nedávno udělal obrovský rozruch ve fotbalovém světě, když podepsal superstar Cristiana Ronalda. Takový přestup by se zdál ještě nedávno naprosto nemožný, ale ve fotbale zkrátka nikdy neříkejte nikdy. Bývalý hráč Realu Madrid nebo Manchesteru United už stihl za Al Nassr i debutovat a zahrál si v přátelském zápase proti PSG, kde dvakrát skóroval.

Jako by mrknutím oka se Al Nassr stal velice sledovaným klubem. Na Instagramu už má 12,5 miliónu sledujících, což je například o 4 miliony více, než má velkoklub Inter Milán. Díky velkým finančním možnostem týmu si arabský celek vyhlédl také spoustu světoznámých hráčů a rozhodně není spokojen jen s Ronaldem. Zaměřili se také na hrající legendu Los Blancos Luku Modriče, kterému v Madridu vyprší smlouva na konci sezóny. O jeho budoucnosti v Realu se rozhodne v příštích dnech, klub z hlavního města Španělska mu už chystá novou smlouvu.

Madrid Xtra on Twitter:

Podle webu Foot Mercato Al Nassr nabídl Modričovi smlouvu na dva a půl roku. Angažmá by chorvatskému záložníkovi celkově vyneslo přes 40 milionů Euro.

Luka Modric Al-Nassr ..Transfer Details | Wsports

Dosud se očekávalo, že Modrič podepíše s Realem Madrid nový kontrakt i vzhledem k tomu, jak skvěle hrál na Mistrovství světa v Kataru, kde Chorvaté brali bronzové medaile. Ve fotbale se však občas stanou podivné věci a je možné, že Modričův konec v Realu se blíží. Stále je však schopný hrát fotbal na nejvyšší úrovni, ukazuje to v Realu Madrid a ukázal to také v chorvatské reprezentaci na světovém šampionátu.

Nikolas Kočica / therealchamps.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články