Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Gerard Piqué vrací své ex úder ani ne 24 hodin po tom, co na něj Shakira nahrála diss track

Ostatní - Gerard Piqué vrací své ex úder ani ne 24 hodin po tom, co na něj Shakira nahrála diss track

Gerard Piqué vrací své ex úder ani ne 24 hodin po tom, co na něj Shakira nahrála diss track © lematin.ch - Shakira na svého bývalého přítele nahrála diss track. Piqué však přispěchal s rychlým zpětným úderem

0

Líbilo se

15.01. - BULVÁRNÍK Zpěvačka Shakira na Instagramu už dříve po červnovém rozchodu nenápadně zamířila na svého bývalého přítele Gerarda Piquého. Tento čtvrtek však zašla ještě o krok dál, když vydala novou píseň zpívanou ve španělštině, která popisuje bývalého fotbalistu ne zrovna v dobrém světle. Spojila se s argentinským producentem, který na svém kanále vystupuje pod přezdívkou Bizarrap a natočili společně nový díl producentovy série Music Session’s, kam si Bizarrap zve hosty, s kterými pak vytvoří rapovou píseň. Klip se natáčí u něj ve studiu, takže ve výsledku dílo vypadá “po domácku udělané“. Díl se Shakirou nasbíral za pouhé tři dny na Youtube 113 milionů zhlédnutí.

Text písně obsahuje takové fráze: „Jsem pro tebe příliš dobrá, takže proto jsi s někým, který je jako ty. Nevrátím se k tobě, i kdybys brečel, nebo mě prosil. Není to moje chyba, že tě kritizují. Přeji ti mnoho štěstí s mou takzvanou náhradou. Ani nevím, co se stalo. Chováš se tak divně, že tě nepoznávám.“Ale silná část z písně přišla až s odkazem na nynější Španělovu přítelkyni Claru Chiu Martiovou, které je třiadvacet let. „Stojím za dvě dvaadvacetileté. Vyměnil jsi Ferrari za Twingo. Vyměnil jsi Rolex za Casio,“zazní v tracku.

Piqué však rychle přispěchal s tvrdou reakcí ani ne čtyřiadvacet hodin po vydání písně. Bývalý obránce Barcelony nedávno rozjel svou novou organizaci Kings League. V této lize se hraje sedm na sedm a přináší do fotbalu několik oživení, kdy třeba trenéři mají k dispozici různé speciální karty, po jejichž použití nemůže například brankář po určitou dobu chytat rukama. Na Twitchi nyní oznámil, že Casio je novým sponzorem Kings League. „Dohodli jsme se na spolupráci se značkou Casio. Casio jsou skvělé hodinky, vydrží věčnost,“prohlásil. Sergio Agüero, který je prezidentem jednoho z týmů, k situaci přidal: „Je to kvůli písni od Shakiry.“

Gerard Pique fires back at ex Shakira less than 24 hours after diss track

To však pětatřicetiletému Piquému nestačilo. Při propagování svého nového projektu přijel na stadion Kings League v bílém Renaultu Twingo. Zaparkoval, vystoupil z auta a pozdravil do kamery. „Uzavřel jsem smlouvu s Renaultem tak, že v neděli pojedu Twingem. Nemohu uzavřít osobní dohody a dorazit, jak chci?“ řekl pro web AS.

Gerard Piqué responde a Shakira y cierra un acuerdo con Renault por su  Twingo

Nejde však jen o diss track a drobné vtipy. Shakira a Piqué, kteří tvořili pár jedenáct let, jsou údajně ve sporu o opatrovnictví svých dvou malých synů Milana a Sashy.


Nikolas Kočica / sportbible.com

Nejnovější články