Zpět na » Ostatní » Benzemův agent tvrdí, že Karim mohl v Kataru hrát

Benzemův agent tvrdí, že Karim mohl v Kataru hrát

Benzemův agent tvrdí, že Karim mohl v Kataru hrát © images.daznservices.com - Benzema

0

Líbilo se

27.12. - Podle Karima Djaziriho, dlouholetého agenta Benzemy, stály za neodcestováním hráče na Mistrovství světa do Kataru neshody s trenérem Deschampsem, které vyústily v ukončení reprezentační kariéry francouzského útočníka. Podle agenta byl totiž Benzema dostatečně fit a zdravotně v pořádku proto, aby se mohl účastnit vyřazovací části světového šampionátu.

Pětatřicetiletý fotbalista přišel o možnost účasti na světovém šampionátu ještě před samotným odletem poté, co si přivodil zranění. Vzhledem k této skutečnosti jeho místo v sestavě připadlo Olivieru Giroudovi, který si světový šampionát v Kataru užil plnohodnotně a trenérovi se odměnil čtyřmi góly v šesti zápasech.

Fanoušci přijali za vlastní fakt, že se Benzema jednoduše nedokázal dát dohromady kondičně, aby mohl tým doplnit alespoň pro vyřazovací část turnaje. Jak se ale nyní zdá, podle hráčova agenta za Benzemovou neúčastí stojí neshody hráče s hlavním trenérem Didierem Deschampsem.

Napěti mezi oběma začalo narůstat poté, co se Benzema poprvé zranil, což bylo z počátku označováno za marginální problém. Hráč chtěl rekonvalescenci podstupovat společně s reprezentačním týmem, ale trenér Deschamps ho, podle Benzemova agenta, raději poslal zpět do klubu.

Vše více rozvádí ve videu, které umístil na sociální sítě. „Konzultoval jsem video, rozebírající Benzemův zdravotní stav, se třemi specialisty, kteří potvrdili, že Benzema byl dostatečně fit na to, aby od vyřazovacích bojů mohl být alespoň na lavičce. Proč byl tedy tak brzy poslán domů?“ ptá se ve videu Karim Djaziri, který dokládá také obrázky magnetické rezonance potvrzující hráčův dobrý zdravotní stav.

Francie sice Benzemovou neúčastí zdánlivě příliš neutrpěla, zato vztah mezi hráčem a reprezentačním trenérem degradoval natolik, že se útočník bezprostředně po skončení Mistrovství světa v Kataru rozhodl ukončit kariéru v národním dresu.

Andrea Suttnerová / sportbible.com, tag24.it

Nejnovější články