Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Ancelotti elegantně odmítl nabídku brazilské fotbalové federace

Ostatní - Ancelotti elegantně odmítl nabídku brazilské fotbalové federace

Ancelotti elegantně odmítl nabídku brazilské fotbalové federace © chelseafc.cz - Šestým nejlepším manažerem Premier League za rok 2010 je podle serveru football365.com Carlo Ancelotti.

2

Líbilo se

19.12. - Mistrovství světa nedělním finále skončilo a na scénu se pomalu vrací klubový fotbal. Real Madrid si na své první utkání v La Lize proti Valladolidu musí ještě několik dní počkat, proto se novináři zaměřují zejména na trenéra Carla Ancelottiho, jenž brzy po vypadnutí Brazílie z Mistrovství světa v Kataru obdržel nabídku na trénování kanárků.

Bílý balet po celou reprezentační přestávku pilně trénoval, všichni hráči totiž chtějí být k dispozici pro příští utkání španělské ligy, které se odehraje ještě před Novým rokem. Na každodenních trénincích je bedlivě pozoruje Carlo Ancelotti, který ale zároveň má dostatek času na to, aby zhodnotil vlastní situaci.

Během rozhovoru pro rozhlasovou stanici Rai Radio 1 ve sportovním okénku prozradil, že u týmu hodlá zůstat až do konce smlouvy, která mu vyprší v roce 2024. Nemá tedy v úmyslu uvažovat o nabídce brazilské fotbalové federace, která jej zvažovala za hlavního adepta na uvolněné místo u reprezentace.

Nevím, co mě čeká v budoucnu. Žiju ze dne na den. Momentálně se mi v Madridu daří skvěle, rpo tuto sezónu mám před sebou spoustu cílů. Budu mít čas přemýšlet o své budoucnosti, ale teď mám smlouvu do 30. června 2024 a pokud mě Madrid do té doby nevyhodí, nehodlám se stěhovat,“ vyvrátil italský trenér zvěsti o tom, že se chystá přijmout angažmá u brazilské reprezentace.

Carlo Ancelotti během svého rozhovoru zhodnotil také právě ukončené Mistrovství světa ve fotbale a vyzdvihl krásné finále mezi Argentinou a Francií. „Byl to skvělý turnaj, který skončil krásným finále. Argentina si vítězství zasloužila, a to ze dvou důvodů: protože má dobré hráče a protože tyto kvalitní fotbalisty podpořila novými hráči jako je Julián Alvarez nebo Enzo Fernandez. Francie a Argentina zakládaly své hry na výtečné obraně a kvalitě jednotlivých hráčů. Trenér Scaloni ale odvedl mimořádnou práci, přestože neudělal nic nového. Prostě postavil hráče na svá místa a vštípil jim dobrou organizaci v obraně.

Andrea Suttnerová / marca.com

Nejnovější články