Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS fotbal 2022: Loučíme se s Polskem. Kdo zaujal?

Ostatní - MS fotbal 2022: Loučíme se s Polskem. Kdo zaujal?

MS fotbal 2022: Loučíme se s Polskem. Kdo zaujal? © beinsports.com - Wojciech Szczesny chytal fantasticky

1

Líbilo se

04.12. - Ačkoliv můžeme diskutovat o tom, že postup ze skupiny by si více zasloužilo Mexiko, nakonec se místo něho Francii postavili naši polští sousedé. Bohužel se ukázalo, že tým okolo famózního Mbappého je zkrátka nad síly Michniewiczova výběru a z MS ve fotbale 2022 se poroučí už po osmifinále. Oproti předchozím turnajům je to ale rozhodně posun.

Robert Lewandowski - Jeden z nejlepších útočníků celé fotbalové historie a v uplynulých 3 letech jednoznačně nejlepší hráč na světě čekal na svou premiérovou branku na největším světovém jevišti dva turnaje. Vypadalo to jako prokletí. To ale kanonýr Barcelony prolomil ve druhém zápase se Saúdskou Arábií. Na jedné brance na MS ve fotbale 2022 ale také nezůstal. V deváté minutě prodloužení s Francií proměnil penaltu.

Robert Lewandowski

Matty Cash - To, že odchovanec Nottinghamu Forrest získal polské občanství a začal zemi své matky reprezentovat, bylo pro tým Czeslawa Michniewicze velké posílení. Hráč roku za minulou sezónu v Aston Ville navázal na své výkony z Premier League a na pravém kraji obrany podával velmi obstojné výkony. Zatímco na druhé straně se hráči točili, on nechyběl ani minutu.

Matty Cash

Gregorz Krychowiak - Hráč, který se nám možná trochu ztratil z radaru a tak byla jeho spolehlivá a prakticky bezchybná práce poměrně překvapením. Bývalý záložník Sevilly nebo PSG obléká dres Al Shabab v Saúdské Arábii a už se tak neřadí mezi nejzajímavější polské zboží. Polský, nijak ofenzivní styl hry mu parádně seděl a nejeden soupeřův útok se o něj už v zárodku rozbil.

Gregorz Krychowiak

Piotr Zielinski - Hvězdný záložník Neapole v Itálii letos prožívá parádní sezónu a podobné výkony jako v Serii A jsme od něho čekali i na MS 2022. A sice rozhodl zápas se Saúdskou Arábií nekompromisní dělovkou pod břevno, ale jinak jsme možná čekali větší ofenzivní příspěvek. I tak ale rozhodně patřil mezi ty nejlepší polské hráče a třeba ve statistice klíčových přihrávek neměl konkurenci.

Piotr Zielinski

Wojciech Szczesny - Gólman Juventusu byl jednoznačně nejlepším polským hráčem na MS 2022 a pan Lewandowski určitě promine. V prvním utkání s Mexikem pochytal všechny 4 střely, udržel čisté konto a byl mužem zápasu. Proti Saúdské Arábii chytil penaltu a byl mužem zápasu a zápas s Argentinou ozdobil neuvěřitelnými 11 zákroky. I proti Francii byl výborný, ale Mbappé byl zkrátka nad jeho síly.

David Suchý / fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články