Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Manchester United bedlivě sleduje Kanadu, vyhlíží náhradu za Ronalda

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Manchester United bedlivě sleduje Kanadu, vyhlíží náhradu za Ronalda

MS ve fotbale 2022: Manchester United bedlivě sleduje Kanadu, vyhlíží náhradu za Ronalda © Canada Soccer - Jonathan David má v Kataru šanci se ukázat

0

Líbilo se

27.11. - Dozvuky explozivního rozhovoru Cristiana Ronalda s Piersem Morganem na sebe v táboře Rudých ďáblů nenechaly dlouho čekat. Portugalská ikona se domluvila se svým zaměstnavatelem na rozvázání smlouvy a po konci MS 2022 v Kataru bude hledat nové angažmá. Stěhovat by se ale koneckonců teoreticky mohl i jiný útočník působící na šampionátu.

Seznam potenciálních posil, které by zacelily místo po Ronaldovi, už si Erik ten Hag bezesporu sestavil, teď je jen na tom rozhodnout, kdo bude ten vyvolený. Mezi favority údajně má nizozemský trenér třeba Jonathana Davida, nadějného útočníka z Kanady.

Země javorového listu v úvodním utkání mistrovství světa potrápila favorizovanou Belgii, dnes proti Chorvatsku už nicméně bude cílit na body. Stěžejní pro tyto snahy bude také výkon mladého forvarda Lille.

I kdyby se mělo United rozhodovat čistě podle klubové formy, David by mezi vyhlédnutými hráči figuroval zcela zaslouženě. V dosavadním průběhu tohoto ročníku Ligue 1 vsítil 9 gólů a na 3 další nahrál. Celkem se za Lille prosadil 41krát ve 111 soutěžních zápasech, což na 22letého borce nejsou vůbec špatná čísla.

Tržní hodnota Davida aktuálně činí 45 miliónů euro, takže je otázkou, jak aktuálně pracují s financemi v Manchesteru United, kde se poslední dobou spekuluje o prodeji klubu. Třeba už nejbližší dny nejsledovanějšího turnaje roku nám ale mohou napovědět, jaký bude v zimním přestupním okně o rodáka z New Yorku zájem.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články