Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Japonci i po historické výhře uklidili kabinu a poděkovali pořadatelům

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Japonci i po historické výhře uklidili kabinu a poděkovali pořadatelům

MS ve fotbale 2022: Japonci i po historické výhře uklidili kabinu a poděkovali pořadatelům © Reuters - Kapitán Maya Yoshida se raduje z nečekaných tří bodů

1

Líbilo se

24.11. - Včerejší den se bezesporu vepíše do paměti všech japonských fanoušků, jejich výběr totiž vstoupil do MS 2022 vítězstvím 2:1 nad Německem. Ani po takovémto úspěchu se však nenechali reprezentanti země vycházejícího slunce unést a znovu se zaskvěli svou specialitou. Fanoušci i hráči po sobě nechali prostory Khalifa International Stadium snad ještě v lepším stavu než před utkáním.

Po prvním poločase to nevypadalo se zástupcem asijské kopané nijak extra slibně. Gündoganova penalta poslala do vedení jasné favority z Německa, nicméně v závěrečné čtvrthodince se trefili střídající Doan s Asanem a na světě bylo další velké překvapení šampionátu.

Kabina japonských fotbalistů ale rozhodně bujarým oslavám nenapovídala. Vyslanci ostrovního státu po sobě perfektně uklidili a pro pořadatele dokonce zanechali malé překvapení. Několik povedených kousků origami a děkovný vzkaz v arabštině, jak se můžete sami přesvědčit.

Šatna Japonců po povedeném utkání s Německem

O něco podobného se, jako již tradičně, postarali také Japonci na tribunách. Sociálními sítěmi kolují záběry fandů, jak dávají odpadky do igelitových pytlů a připravují svůj sektor pro další návštěvníky.

Jejich favoriti, kteří byli podle trenéra Hajime Moriyasa aktéry „historického okamžiku”, čeká v následujícím skupinovém duelu Kostarika a posléze ještě Španělsko. Nechme se překvapit, zda si sympatický celek dokáže zajistit, stejně jako na mistrovství světa před čtyřmi roky, alespoň osmifinálovou účast.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 25.11. Odpovědět

Správná kinderstube Smajlík 7

peeko83
Nejnovější články