Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Syn francouzské legendy má šanci se ukázat, brousí si na něj zuby Arsenal i Liverpool

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Syn francouzské legendy má šanci se ukázat, brousí si na něj zuby Arsenal i Liverpool

MS ve fotbale 2022: Syn francouzské legendy má šanci se ukázat, brousí si na něj zuby Arsenal i Liverpool © Get French Football News - Thuram snad dostane na šampionátu šanci se předvést

1

Líbilo se

23.11. - Při úvodním vítězství Francie na MS 2022 vystřídal Marcus Thuram dvougólového střelce Oliviera Girouda až v 89. minutě, nicméně i přes omezený herní prostor se jistě pokusí na tomto turnaji prokázat své kvality. Motivaci má zcela jasnou. V červnu 2023 mu bude končit aktuální kontrakt v bundeslize a velkokluby ze zbytku Evropy už Thurama podrobně sledují.

Na mistrovství světa jde ve šlépějích svého otce Liliana a bezesporu by milerád přidal další titul mistra světa do rodinné sbírky. Ačkoliv zranění Karima Benzemy jej přiblížilo základní sestavě, Olivier Giroud včera prokázal, že ani on není vůbec béčkový forvard. Thuram se tedy zřejmě bude muset sžít s rolí žolíka.

Naopak neopomenutelnou pozici má 25letý útočník v Borussii Mönchengladbach, kde v dosavadním průběhu letošní sezóny vstřelil 13 gólů v 17 soutěžích utkáních. S tradičním německý mančaftem ale již nemá v plánu prodloužit kontrakt a hodlá se posunout výš.

Mönchengladbach je údajně ochoten zvážit již nabídky na lednový přestup, aby se vyhnul letnímu odchodu bez finanční kompenzace. Jak potvrdil známý novinář Fabrizio Romano, Thuram má řadu zájemců z Itálie, Anglie i Francie.

Nejdůkladněji prý sledují rodáka z italské Parmy, kde v době narození syna působil Thuramův táta, Arsenal s Liverpoolem. Dvojice britských velkoklubů bezesporu bude analyzovat každou útočníkovu minutku na šampionátu.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sportbible.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články