Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Pogbova agentka potvrdila, že se šampionátu nezúčastní

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Pogbova agentka potvrdila, že se šampionátu nezúčastní

MS ve fotbale 2022: Pogbova agentka potvrdila, že se šampionátu nezúčastní © begadistrictnews.com.au - Pogba nejcennější trofej neobhájí

0

Líbilo se

01.11. - Jeho absence byla pravděpodobná, ale ne jistá. Teď už je vše potvrzeno a Paul Pogba Mistrovství světa v Kataru zmešká. 29letý záložník měl přitom být jednou z klíčových postav týmu Didiera Deschampse, který má v plánu obhájit trofej z Ruska jako historicky první země. Bohužel se to tedy Pogby týkat nebude.

Paul Pogba skončil po 6 sezónách v Manchesteru United a zadarmo se vrátil do Juventusu, kde zažil zřejmě nejhezčí část své kariéry. Za Starou dámu ale ještě nenastoupil do ani jednoho zápasu a na vině je zranění kolene, které ho vyřadilo už z letní přípravy. Připsal si pouze 45 minut proti Guadalajaře. Od té doby byl mimo kvůli zranění kolene. To nejdříve léčil svými metodami, ale po zjištění že nezabírají se rozhodl pro operaci.

Nedávno už začal trénovat a zdálo se, že před turnajem si stihne i odbýt debut za Juventus. Z tréninků ale musel odstoupit kvůli zranění stehna a podstoupil vyšetření v Turíně a americkém Pittsburghu. Nedopadlo to úplně nejlépe a jeho agentka Rafaela Pimenta potvrdila nejhorší obavy.

Po včerejších a dnešních vyšetřeních v Turíně a Pittsburghu musíme s lítostí informovat, že Paul Pogba bude potřebovat další čas ke zotavení po operaci. Proto nebude schopen se zapojit do týmu Juventusu před reprezentační přestávkou na mistrovství světa ani k francouzskému národnímu týmu v Kataru,", řekla Pimenta.

Paul Pogba hrál klíčovou roli při triumfu Francii před 4 lety v Rusku. Svůj jediný gól si nechal na finále proti Chorvatsku a dodal svým famózním výkonům to, co jim chybělo. Pogba byl v Manchesteru United velkým terčem kritiky, ale jakmile nastoupil v národním dresu, byl ve velké formě a znovu hrál jako jeden z nejlepších na světě. Pro Francii je to obrovská škoda.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tak to odloží než se Pavlík zotaví, ne? Smajlík 13

AVSuvorov
Nejnovější články