Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Xaviho Simonse má pod drobnohledem Klopp, Šachtar nacenil svou hvězdu

Přestupové spekulace: Xaviho Simonse má pod drobnohledem Klopp, Šachtar nacenil svou hvězdu

Přestupové spekulace: Xaviho Simonse má pod drobnohledem Klopp, Šachtar nacenil svou hvězdu © Planet Football - Rozhodne se Simons pro další kariérní posun v krátkém sledu?

1

Líbilo se

31.10. - BULVÁRNÍK Pozornost drtivé většiny hráčů, trenérů i fotbalové obce jako takové se s přibývajícími dny stále více soustředí především na blížící se mistrovství světa. Jen několik málo týdnů po něm však vstoupíme do zimního přestupního okna, které bude po netradičním podzimním šampionátu v mnoha ohledech specifické. Pojďme se tedy už s výhledem blížících se rošád podívat na ty nejdiskutovanější přestupní spekulace uplynulého týdne.

Nizozemský supertalent možná konečně pronikne mezi evropskou smetánku

V mládí patřil k hitům internetu. Jeho parádičky pěstovaly postupně akademie Barcelony a PSG, během uplynulého léta se však 19letý Nizozemec rozhodl pro trvalý přestup do PSV Eindhoven. Skvělý výkon při vítězství 2:0 nad Arsenalem zpečetil jeho báječnou podzimní část této sezóny a podle dostupných informací Simonse důkladně sledují Liverpool a AC Milán. (Zdroj: Fichajes)

Mudryk je podle Šachtaru hodnotnější než Antony

Vycházející hvězda ukrajinské kopané Mikhailo Mudryk je dost možná na cestě do jednoho z TOP klubů. V této sezóně sbírá góly a asistence, což neuniklo mimo jiných zejména Arsenalu s Manchesterem City. Sportovní ředitel fotbalového celku z Doněcku Carlo Nicolini nicméně varoval případné zájemce, že Mudryk nebude stát méně než 85 miliónů liber, které utratil v létě Manchester United za Antonyho. (Zdroj: Calciomercato)

Mudryk je velkou nadějí ukrajinské kopané

Newcastle odhání zájemce o Guimaraese novou smlouvou

Od svého příchodu na sever Anglie se stal Bruno Guimaraes oporou záložní řady Strak a Eddie Howe s ním bezpochyby počítá přinejmenším pro nejbližší budoucnost. Navzdory faktu, že už se ozývají kluby z vyšších pater tabulky a dokonce prý slovutná Barcelona, však Newcastle věří, že brazilský středopolař zůstane delší dobu. Movití majitelé Newcastlu už údajně chystají novou, lukrativní smlouvu. (Zdroj: 90min)

Dokáže Valencie zaplatit van de Beeka?

Trápící se Donny van de Beek už v Manchesteru United zjevně nemá zářné výhledy, ani jeho odchod z klubu ovšem není bezproblémový. Potenciální kupec se sice našel, mohlo by se jednat o španělskou Valencii, ta se ale musí vypořádat se značnou nevýhodou takovéhoto přestupu. Týdenní gáže Nizozemce totiž činí astronomických 100 tisíc liber, ze kterých by si žřejme van de Beek nechtěl příliš pohoršit. (Zdroj: TodoFichajes)

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz, fichajes.net, calciomercato.com, 90min.com, todofichajes.com

Nejnovější články