Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Bayern se podivuje, proč se nejlepším hráčem U21 nestal Musiala nebo Bellingham

Ostatní - Bayern se podivuje, proč se nejlepším hráčem U21 nestal Musiala nebo Bellingham

Bayern se podivuje, proč se nejlepším hráčem U21 nestal Musiala nebo Bellingham © fcbayern.com - Musiala bude hlavním konkurentem Bellinghama

0

Líbilo se

18.10. - Vlastní "děti" jsou tradičně vždy lepší, krásnější, úspěšnější. Proto je na výrok trenéra Bayernu Mnichov potřeba nahlížet s rezervou, nicméně i tak rozvířil vody a opět potrhal křehké vztahy mezi německým klubem a Barcelonou. Julian Nagelmann totiž cítí křivdu poté, co si trofej pro nejlepšího mladého hráče uplynulé sezóny neodnesl některý z mladíků Bayernu, ale barcelonský Gavi.

Julian Nagelsmann, trenér Bayernu Mnichov si nebral servítky, když se po pondělním galavečeru vyjadřoval k vítězi Kopa Trophy, udílené nejlepšímu mladému hráči uplynulé sezóny. Na slavnostním ceremoniálu v Paříži ji převzal Gavi z Barcelony a trenér německého klubu s volbou katalánské hvězdy úplně nesouhlasil, protože se domníval, že by si ocenění na jeho místě zasloužil spíše někdo z dvojice mnichovských mladíků.

Samozřejmě mám na očích růžové brýle vlastního klubu, ale obecně mám také svůj vlastní názor. Hlasoval bych opačně. Podle mého názoru měli Jamal Musiala a Jude Bellingham lepší sezónu než vítěz Gavi,“ zdůraznil Nagelsmann na tiskové konferenci před pohárovým střetnutím svého klubu s Augsburgem, které se uskuteční ve středu.

Z mého pohledu jsou oba před Gavim,“ dodal trenér Bayernu, nicméně zároveň vyzdvihl také kvality mladého španělského hráče, kterého považuje za skvěleného fotbalistu s velkým talentem a dal také jasně najevo, že jeho výběr nebyl nezasloužený. „Na svůj věk má mimořádně vítěznou mentalitu. Musiala a Bellingham jsou ale stále o stupeň výše a doufám, že můj názor nevyvolá žádnou rozepři mezi Bayernem a Barcelonou.“

S volbou Gaviho se neztotožnil ani Alphonso Davies, Musialův a Bellinghamův spoluhráč z Bayernu, který na sociální sítě umístil vzkaz věnovaný právě Musialovi. „Možná ti byla odepřena Kopa Trophy, ale v budoucnu ti nebude odepřen Zlatý míč.“ Dříve než se německý hráč dostane na úroveň hodnou nominace na prestižní trofej, může sbírat „mládežnická“ ocenění. V prestižní anketě Golden Boy, kterou v minulém roce vyhrál Gaviho spoluhráč Pedri, se Musiala i Bellingham dostali do poslední dvacítky, z níž vzejde 7. listopadu vítěz. Podle aktuálního průběhu hlasování má ale nedostižitelný náskok na čele Camavinga z Realu Madrid, jež u fanoušků připisuje téměř každý druhý hlas.

Andrea Suttnerová / as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Zazik - 20.10. Odpovědět

Já jsem přehlédnul nějaký transfer? Od kdy hraje Bellingham za Bayern?

Zazik
COKO - 19.10. Odpovědět

Tahle trofej ale není o tom jaká byla sezóna co se počtu trofejí týče, ale o tom, který mladík se nejvíce dostal na výsluní a tím hold Gavi byl, když téměř okamžitě po svém debutu se stal členem základní sestavy Barcelony a národního týmu, kde předvádí skvělé výkony. Zase výkřik do tmy od němčourů, kteří mají klasicky zatemnělý mozek.

COKO

Jako Gavi je jinde, je fakt šikovnej. Ale Bellingham je ještě o stupeň výš. Tak to je. Gavi vylítnul a drží se nahoře, to je pravda, ale sorry, Bellingham už si jede to svoje druhej rok na stejný úrovni bez výkyvů. Holt je ale z bvb a ne z Barcelony. 1. Bellingham 2. Gavi 3. Musiala

NoIscoNoDisco
Nejnovější články