Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Účast dvou hvězd z Chelsea je v ohrožení

MS ve fotbale 2022: Účast dvou hvězd z Chelsea je v ohrožení

MS ve fotbale 2022: Účast dvou hvězd z Chelsea je v ohrožení © northerndailyleader.com.au - Proti AC Milán si James poranil koleno

0

Líbilo se

14.10. - Zranění N’Gola Kantého a Reece Jamese jsou nepříjemností nejen pro Chelsea, ale i pro národní týmy obou hráčů. Jak Didier Deschamps, tak Gareth Southgate s nimi počítali i pro světový šampionát v Kataru. Kanté se do Kataru podle Pottera nepodívá určitě a nad Jamesem visí pořádný otazník.

N’golo Kanté už sice není ten neúnavný dříč, který vydrží v nejvyšším tempu 50 zápasů za sezónu s úsměvem na tváři, ale jeho genialita je pro Chelsea Les Bleus nedocenitelná. V posledních letech mu zranění dělají velké problémy. Za poslední 4 sezóny + již odehranou část letošní vynechal 31letý záložník už 63 zápasů. Nyní si na tréninku obnovil svalové zranění.

To Reece James se začal dostávat do velké formy. Zranění mu zabrzdilo i minulý ročník, kdy byl k nezastavení. Ve svých 22 letech patří mezi nejlepší na světě a v Kataru by mohl mít skvělý prostor, na to se ukázat i na největší scéně. Byl sice na stříbrném Euru, ale zahrál si jediný zápas. V reprezentaci má předplacené místo Trent Alexander-Arnold, ale s jeho aktuální formou může být jeho pozice v ohrožení. A mít k dispozici i Jamese, za mě je má volba naprosto jasná. Bohužel se ale Reece James zranil. V zápase s AC Milán v Lize Mistrů musel být střídán. Poranil si koleno a nad jeho startem v Kataru visí pořádný otazník. Za o rok kratší dobu než Kanté vynechal už 42 zápasů.

Kanté je často zraněný

David Suchý / espn.com

Nejnovější články