Zpět na » Ostatní » Ztratil jsem telefon, proto jsem na zprávy k narozeninám neodepsal, omlouval se Limberský. O tom, že v den narozenin byl u policejního výslechu, se však nezmiňuje

Ztratil jsem telefon, proto jsem na zprávy k narozeninám neodepsal, omlouval se Limberský. O tom, že v den narozenin byl u policejního výslechu, se však nezmiňuje

Ztratil jsem telefon, proto jsem na zprávy k narozeninám neodepsal, omlouval se Limberský. O tom, že v den narozenin byl u policejního výslechu, se však nezmiňuje © viktoria.cz - David Limberský u soudu v době, kdy havaroval opilý

2

Líbilo se

08.10. - NEPŘEHLÉDNĚTE Již v době své profesionální kariéry měl David Limberský problém se zákonem, když pod vlivem alkoholu havaroval. Tehdy se z místa nehody snažil utéct a policistům po zadržení vyhrožoval. Při dechové zkoušce nadýchal přes 1,5 promile. Nyní je údajně v daleko větším průšvihu a hrozí mu až 8 let vězení.

Podle několika českých médií byl Limberský ve čtvrtek, zrovna v den svých devětatřicetiletých narozenin, zadržen policií a společně s několika dalšími osobami obviněn z vydíraní, za což mu hrozí až osm let vězení. Omezení na osobní svobodě však netrvalo dlouho a ještě ve čtvrtek večer byl Limberský doma s rodinou. A co vůbec se stalo?

Limberský měl společně s dalšími muži za pomoci střelné zbraně vymáhat peníze po osobě z Karlovarska, které v minulosti půjčil peníze na nákup součástek pro těžbu kryptoměn.

Policejní mluvčí Jakub Kopřiva v pátek uvedl, že čtveřice mužů ve věku 37, 39, 46 a 48 let je obviněna ze zločinu vydírání. „Hrozí jim až osm let vězení," doplnil Kopřiva.

Kriminalisté zadrželi Davida Limberského a obvinili ho z vydírání | Krimi  Plzeň

Když se zaměříme na Limberského chování během čtvrtka, kdy měl narozeniny a lidé mu posílali hromadné gratulace, tak hráč Domažlic nebyl na sociálních sítích vůbec aktivní a za přání k narozeninám děkoval až o den později. Také se fanouškům omluvil, že jim nepoděkoval přímo v inkriminovaný čtvrtek a jako příčinu uvedl ztrátu mobilního telefonu.

Nyní se postupně ukazuje, že s tou ztrátou telefonu to nemusí být tak, jak Limberský popisuje, protože u policejního výslechu je prostor na odepisování zpráv značně omezen.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články