Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Prolomí Francie prokletí obhájců?

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Prolomí Francie prokletí obhájců?

MS ve fotbale 2022: Prolomí Francie prokletí obhájců? © wallpapersden.com - Kylian Mbappé bude největší hvězdou Francie

0

Líbilo se

01.10. - Poslední 3 šampioni na dalším turnaji vypadli hned ve skupině. Byla to Itálie, Španělsko a naposledy Německo. Tomuto prokletí se chce Didier Deschamps s Francií vyhnout. V posledních zápasech ale nemáformu a tak se spojitosti s jinými obhájci nabízí. Veskupiě narazí na Dánsko, Austrálii a Tunisko. Kdo bude kletbu odvracet?

Kylian Mbappé - Všechna pozornost půjde na něj. Na minulém mistrovství byl ještě jako teenager jedním z nejlepších hráčů. 4 góly pomohl k vysněné trofeji po 20 letech a světu jasně ukázal, kdo bude fotbalovému světu v příštích letech vládnout. Nyní už o mnoho zkušenější, s výsadním postavením v klubu i reprezentaci, má být tentokráte hlavní hvězdou. Minulé Euro se mu vůbec nepovedlo a tak má i co napravovat.

Karim Benzema - Do reprezentace se po pár letech vrátil. Deschamps přestal trucovat a jeho formu nemohl ignorovat. Na Euru dal 4 góly ve 4 zápasech a ukázal, že Francii má ještě co nabídnout. Po Euru zažil životní sezónu a v pozici nejlepšího hráče světa si dojde pro Zlatý míč. Všude jinde by byl Benzema jednoznačně největší hvězdou. Francie je ale výjimkou. Bude v Mbappého stínu, což mu může i nemusí vyhovovat. Svá nejlepší léta přeci jen zažil až po Ronaldově odchodu z Realu Madrid, kdy se z něj stala hvězda číslo jedna.

Christopher Nkunku - Na reprezentační scéně je prakticky nezkušený. Má pouze 8 startů, ale v příštích letech jich rozhodně přidá mnohem více. V Lipksu prožil famózní sezónu a byl zvolen nejlepším hráčem Bundesligy, kdy předčil dokonce Roberta Lewandowskiho, Výborně hraje i letos. Naposledy pomohl k výhře 4:0 nad Bochumí 2 góly. Ve 24 letech patří mezi nejžádanější hráče světa a vypadá to, že by v příštích letech mohl oblékat dres Chelsea.

Christopher Nkunku

Raphael Varane - To, jaké výkony bude Varane předvádět bude otázné. Po odchodu z Realu Madrid zatím moc úspěch neslavil. Jeho výkony jsou od těch, které předváděl na konci v Realu hodně vzdálené a neotřesitelnou pozici nemá už ani v reprezentaci. Pořád ale všichni vědí, čeho je Varane schopný. V 29 letech má už skoro 90 reprezentačních startů a pojede už na své třetí mistrovství světa. Právě v Kataru si může významně zvednout sebevědomí.

Olivier Giroud - Pro Girouda to bude poslední velký turnaj, na kterém se představí. Na minulém mistrovství světa se sice netrefil, ale jeho práce byla neocenitelná. Na turnaj do Kataru nepojede jako hlavní útočná zbraň, ale pro kabinu a i na hřišti bude důležitou postavou. Ačkoliv bychom si asi Girouda nepředstavili jako jednoho z nejlepších na světě, za Les Bleus má už 114 zápasů a 49 branek. Více jich za Francii dal pouze Thierry Henry a to 51. Je klidně možné, že se 36letý útočník AC Milán stane vůbec nejlepším střelcem francouzské historie.

Olivier Giroud


Vsaďte si na ten nejlepší fotbal u Fortuny!

David Suchý / fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články