Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: 5 nejhodnotnějších hráčů, které v Kataru neuvidíme

Ostatní - MS ve fotbale 2022: 5 nejhodnotnějších hráčů, které v Kataru neuvidíme

MS ve fotbale 2022: 5 nejhodnotnějších hráčů, které v Kataru neuvidíme © fotball.no - Erling Haaland bude největší hvězdou, která bude v Kataru chybět

0

Líbilo se

24.09. - Spousta hráčů zažije v Kataru svůj poslední velký turnaj, někteří naopak třeba první. Někdo je zase na vrcholu sil a na šampionátu z toho bude chtít vytěžit co nejvíce. Potom tu ale jsou hráči, kteří se na Mistrovství světa v Kataru nedostali a budou ho sledovat pouze jako diváci. Kdo na turnaji bude chybět? Tohle je 5 nejhodnotnějších hráčů, která na mistrovství neuvidíme.

Erling Haaland - Do nové sezóny vlítl jako hurikán. Někdo byl vůči němu v Premier League skeptický, ale Haaland mu zavřel pusu. Za Manchester City dal zatím 14 gólů za 10 zápasů, trefil se 6x v řadě a nebojím se ho označit za aktuálně nejlepšího hráče na světě. Takovou formu jako Haaland nikdo nemá. S jeho Norskem se ale na turnaj bohužel nedostal, a tak ho v konfrontaci s nejlepšími národními týmy neuvidíme. Bylo by zajímavé sledovat, jak si povede s týmem v roli outsidera. Zatím si ale vede moc dobře. Jeho statistika v reprezentaci je 21 zápasů, 20 gólů.

Mohamed Salah - Ve stejné době byl minulou sezónu za nejlepšího na světě považován Salah. Byl k nezastavení a v jednu chvíli se začalo spekulovat i o Zlatém míči. Byla to ale dost možná právě reprezentace, která ho zabrzdila. S Egyptem prohrál finále afrického mistrovství, a nakonec i rozhodující kvalifikační zápas. Jako kdyby mu to sebralo sebevědomí a od té doby je poloviční. Góly a asistence sice dává, ale nyní by nikdo ani nepomyslel, že by se mohl řadit mezi nejlepší na světě. V Rusku po své životní sezóně vstřelil dva góly ve dvou zápasech. Na postup to tehdy nestačilo.

Luis Díaz - Salahův spoluhráč z Liverpoolu na AnfieldRoad dorazil minulou zimu po skvělých sezónách v Portu. Prakticky hned se zapracoval a v letošní sezóně už plně nahradil SadiaManého. Je nejlepším hráčem trápícího se Liverpoolu. Trefil se zatím čtyřikrát a jeho kousky zvedají fanoušky ze sedadel. Ani on se ale s Kolumbií na závěrečný turnaj nedokázal probojovat a bude chybět. Na Copa América 2021 Kolumbii táhnul 4 góly a patřil mezi nejlepší hráče na turnaji. Bylo by skvělé ho na Mistrovství světa v Kataru sledovat, ale bohužel.

Luis Díaz

Nicolo Barella - 25letý Ital byl součástí zlatého týmu z Eura, ale zároveň také součástí týmu, který se na mistrovství světa nedokázal probojovat už podruhé v řadě. Barella patří mezi nejvíce nedoceněné hráče planety. V Interu Milán je základním stavebním kamenem zálohy, a to samé platí i o reprezentaci. Barella si za ní připsal už 39 startů, ve kterých dal moc pěkných 8 branek. Na středního záložníka dobré číslo. Je navíc úplně jinou osobností než většina současných hráčů. Vznětlivý, rád si dá dobré a ne úplně zdravé jídlo, párkrát byl vyfocen s cigaretou. Barella zkrátka není jen hráč, který baví na hřišti. Baví i mimo něj.

Milan Škriniar - Slovenský stoper má momentálně s reprezentací jiné starosti než to, že se na mistrovství světa neprobojoval. Jakožto jeden z nejlepších stoperů na světě by měl Slovensku výraznou měrou pomáhat k výsledkům, ale není tomu tak. Je stínem sebe sama z Interu Milán a je často terčem kritiky. V Interu začal už svou šestou sezónu a čím dál více sílí hlasy, že by se mohl přesunout do většího klubu. Mluví se hlavně o Premier League.

Milan Škriniar

David Suchý / transfermarkt.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články