Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » MS ve fotbale 2022: Odčiní Die Mannschaft fiasko z Ruska?

Ostatní - MS ve fotbale 2022: Odčiní Die Mannschaft fiasko z Ruska?

MS ve fotbale 2022: Odčiní Die Mannschaft fiasko z Ruska? © keepup.com - Pro Thomase Müllera to bude už čtvrtý světový šampionát

0

Líbilo se

21.09. - Na šampionátu v Rusku pod trenérem Löwem Německo vyhořelo. Potvrdilo prokletí úřadujících šampionů a vypadlo už ve skupině. Nyní už na lavičce legendární kouč není a nahradil ho mladší Hansi Flick, který mu dlouho dělal asistenta. V Kataru bude Die Mannschaft patřit jako každý rok mezi favority. Má ale tento tým na to, aby došel k dalšímu zlatu? A na koho se bude spoléhat?

Thomas Müller - Na zlatém turnaji v Brazílii se stal nesmrtelným. Tehdy ještě byl spíše v roli střelce než nahrávajícího. Na turnaji dal 5 gólů, na další 3 přihrál a vedle Messiho byl nejlepším hráčem turnaje. Do Kataru už ale jede jako jeden z nejstarších a nejzkušenějších borců, který má v národním týmu už 116 zápasů a 44 gólů. V obou statistikách patří k nejlepším. V Bayernu si navíc drží neskutečně konzistentní formu. 27 gólů a 57 asistencí za poslední 3 sezóny v Bundeslize asi mluví sami za sebe.

Antonio Rüdiger - V roli lídra obrany za Německo na velkém turnaji ještě nebyl. Na Euru teprve přebíral žezlo, ale už platil za jednoho z nejlepších stoperů na světě. Rychlého ale velmi silného obránce zadarmo získal Real Madrid a může se pyšnit jednou z nejlepších stoperských dvojic na světě. V národním týmu odehrál už přes 50 zápasů a jeh vliv nadále poroste. Ve 29 letech dorostl do pozice lídra a otázkou už je jen, kdo ho doplní. Vypadá to na Schlotterbecka z Dortmundu.

Jamal Musiala - Zjev z Bayernu. Za první tým hraje od svých 17 a v 19 je s hodnotou 80 milionů eur nejhodnotnějším Němcem společně s Kimmichem. Nepamatuji si snad žádného hráče, o jehož reprezentaci se takto prali dvě země. Musiala v mládežnických kategoriích reprezentoval jak Anglii, tak Německo. Německo vyhrálo právě díky přístupu bývalého kouče Löwa, který mu hodlal dát příležitost okamžitě. Odehrál zatím 15 zápasů a pokud mu do Mistrovství světa v Kataru vydrží forma, máme se na co těšit.

Joshua Kimmich - Velká stálice a Lahmův nástupce, který pojede už na svůj čtvrtý velký turnaj. V Bayernu nevypadl ze základní sestavy od svého příchodu v roce 2015 a odehrál za něj už přes 300 zápasů. Dalších 67 přidal za reprezentaci. Je budoucí legendou německého fotbalu a jeden z nejbravurnějších defenzivních záložníků světa, který bude stejně famózně hrát i na pravém beku. Moc hráčů jako je Kimmich po trávnících neběhá. V Kataru bude pro Německo klíčovou postavou.

Timo Werner - Ačkoliv má za sebou nepovedené angažmá v Chelsea, pro Flicka bude “TurboTimo” hlavní postavou útoku. Reprezentuje od roku 2015, má už 53 zápasů a dal 24 gólů, což vůbec nejsou zlá čísla. Naposledy dvěma góly sestřelil Itálii. Vrátil se do Lipska a čeká na restart. V 6 zápasech ale dal zatím jen 1 gól a na 1 přihrál. Jeho hlavním problémem bude psychika. Prostě si dostatečně nevěří. V Kataru by mohl sebevědomí získat zpět společně s respektem, který v Chelsea ztratil.

Timo Werner

David Suchý / fifa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jako vždy věřím evropským týmům. brazilie, argentina se špatně připraví na 1 zápas a bude z toho debakl

ovmartin23
Robur - 22.09. Odpovědět

Cely MS v RuSSku byl jedno velké fiasko Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13 Smajlík 13

Robur

Ze skupiny určitě postoupí, ale je otázka co dál, ta konkurence je obrovská

Tomguncz1
Nejnovější články