Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: United tlačí na Antonyho, Aubameyang se nebrání Chelsea

Ostatní - Přestupové spekulace: United tlačí na Antonyho, Aubameyang se nebrání Chelsea

Přestupové spekulace: United tlačí na Antonyho, Aubameyang se nebrání Chelsea © Goal.com - Antony se snaží za každou cenu dosáhnout přestupu

4

Líbilo se

22.08. - BULVÁRNÍK Do uzavírky transferového období zbývá už jen něco málo přes dva týdny a jednotlivým klubům nezbývá moc času, aby ještě posílily své řady. Po úvodních zápasech svých ligových soutěží ale musí mít představu, co jim v kádru stále schází, a o to musí být na trhu přímočařejší. Pojďme se společně podívat na několik z těch nejzajímavějších spekulací uplynulého týdne.

Antony v Ajaxu stávkuje, Red Devils chystají nabídku

Již dlouho před začátkem letního přestupového okna se v zahraničních médiích mluvilo o Antonym a jeho možném odchodu z Ajaxu Amsterdam. Humbuk kolem brazilského reprezentanta ale postupně ustal, a tak se 22letý křídelník rozhodl bojkotovat tréninky. Manchesteru United nicméně ve středu neprošla nabídka v hodnotě 80 miliónů euro a Ajax obratem požaduje alespoň astronomických 100 miliónů. (Zdroj: The Athletic)

Vrátí se Aubameyang do Premier League?

Chelsea údajně projevila zájem o forvarda Barcelony Pierra-Emericka Aubameyanga a Gabonec podle všeho není zcela proti svému stěhování zpět do Londýna. 33letý snajpr v lednu přišel k Blaugranas zadarmo z Arsenalu, kde se rozkmotřil s trenérem Mikelem Artetou. Zároveň se spekuluje o tom, že by součástí dohody krom kompenzace 15 miliónů liber pro Barcu mohl být Marcos Alonso. (Zdroj: 90min)

Aubameyang se nebojí transferu ke svému někdejšímu rivalovi

Tápající West Ham sonduje kolem belgického reprezentanta

Hans Vanaken působí poslední sedm let v Clubu Bruggy, nicméně nedlouho před svými 30. narozeninami se zřejmě rozhodl, že nastal čas okusit zahraničí. V rozhovoru potvrdil, že jeho zástupci jednají s West Hamem United o potenciálním přestupu. Kladiváři se však prvně musí dohodnout s Bruggami, které smetly úvodní nabídku ve výši 10 miliónů euro ze stolu. (Zdroj: Sky Sports)

Rvačka gigantů o Ivana Toneyho

Máme za sebou teprve úvodní tři kola Premier League, Toney ale už stihnul v dresu Brentfordu dva góly dát a na dva nahrát. Již dříve jej přitom důkladně sledovali skauti Chelsea a Manchesteru United. Blues jej vnímají jako záložní variantu, na kterou dojde v případě, že jim nevyjde zmiňované jednání s Barcelonou o Aubameyangovi. (Zdroj: Daily Mirror)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, theathletic.com, 90min.com, skysports.com, mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články