Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Turecký fotbalový rozhodčí Cuneyt Cakir ukončil kariéru

Ostatní - Turecký fotbalový rozhodčí Cuneyt Cakir ukončil kariéru

Turecký fotbalový rozhodčí Cuneyt Cakir ukončil kariéru © dreamstime.com - Cuneyt Cakir

2

Líbilo se

10.08. - Cakir je známý mezinárodní arbitr, který řídil nespočet utkání v evropských soutěžích. Ve čtvrtek podle šéfa tureckého fotbalu ukončil svou dlouholetou kariéru. Mehmet Buyukeksi, prezident Turecké fotbalové federace, poděkoval 45letému Cakirovi za jeho obětavost a nespočet zvládnutých utkání.

Buyukeksi řekl, že Cakir, který byl na mezinárodní listině sudích od roku 2006, nedávno požádal tamní komisi o vyřazení z listiny rozhodčích a informoval ji o svém konci.

„Minulý týden jsme uspořádali kemp, seminář s našimi rozhodčími v severní provincii Bolu. Na semináři Cuneyt Cakir informoval všechny o svém konci." řekl Buyukeksi.

Cakir měl několik nabídek v zahraničí, ale turecký rozhodčí chtěl ukončit svou kariéru doma, protože byl vděčný, že mu ta země poskytla tolik příležitostí.

Buyukeksi uvedl, že Cakir chce přispívat tureckému fotbalu tím, že v budoucnu bude školit rozhodčí v nižších kategoriích. Tamní asociace se těší, že Cakir nabídku školitele vzal, protože mladým rozhodčím má co nabídnout.

Cakir byl rozhodčím turecké Super Ligy v letech 2001-2022.Turecký arbitr řídil zápasy na turnajích mistrovství světa ve fotbale 2014 a 2018 a rozhodoval finále Ligy mistrů UEFA v roce 2015, kdy Barcelona porazila Juventus v Berlíně 3:1.

Naposledy byl pověřen rozhodčím několika zápasů na UEFA EURO 2020, které v létě 2021 vyhrála Itálie. Cakir se dříve objevil na turnajích EURO 2012 a EURO 2016. Od roku 2010 je pravidelným rozhodčím Ligy mistrů. Také řídil mnoho zápasů v Evropské lize.

Turkish football referee Cüneyt Çakır ends his career

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, anews.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Waldas - 10.08. Odpovědět

turecky bastard, ktory posral čo mohol ! Konečne, aspon jeden zaujaty hajzl skončil !

Waldas

jsem mu fandil. nevím, proč nepískal nějaké finále LM

ovmartin23
Nejnovější články