Zpět na » Ostatní » Preview 12. kola HNL

Preview 12. kola HNL

0

Líbilo se

18.10. - Fotbalportal Vám přináší jako vždy preview 12. kola chorvatské fotbalové ligy.Tentokráte očekáváme hodně „čitelné“ kolo, takže si zkuste podle nás vsadit.

VARTEKS VARAŽDIN – CIBALIA VINKOVCI 1

Začátek v sobotu v 15, 30 hodin.

Na tipování velmi těžký zápas, ale přece jen: Ve Varteksu se vyměnilo celé vedení a tento klub s celkem slušnou tradicí se letos potácí na samém chvostu HNL. To naopak Cibalia, která by tam při vší ústě patřila, okupuje 7. příčku.

Letos již spolu hráli, tehdy doma vyhrála Cibalia. V sobotu věřím, že kapitán Varteksu Mumlek pozvedne svůj klub k vzestupu, takže ani nepoužiji dvojtip a dám ostrou jedničku v kurzu 2,0 s důvěrou 6/10.

NK ZAGREB – MEDIMURJE ČAKOVEC 1

Začátek v sobotu v 15, 30 hodin.

Letošní první zápas 3:0 a i v sobotu to dopadne podobně. Zagreb zjistil, že současné umístění je pro klub naprosto nedůstojné a outsidera z Čakovce smázne. Doufejme, že hostující hvězda Piškor nebude zlobit a domácí si jasné vítězství ohlídají. Kurzově kolem 1,45 s důvěrou 7/10.

HAJDUK SPLIT – NK ZADAR 1

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Pro neznalé místních poměrů je kurz na jedničku 1,3 mezi šestým a třetím klubem jistě podivný, ale já se nedivím. Hajduk má za sebou ohromný tlak, velmi slušný kádr a vlastníci klubu požadují úspěchy. Poloamatérská parta ze sousedního Zadaru pod vedením Župana a Terkeše hraje sice překvapivě solidní fotbal, ale bojím se, že tentokrát si z Poljudu odveze slušný nářez. V prvním zápase se rozešli bez gólů. Důvěra 8/10 a určitě si zahraji i více než 2,5 gólu.

NK RIJEKA – INTER ZAPREĹ IČ 1

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Tady bude platit hodně slov z předchozího komentáře, navíc je Rijeka na druhém místě a doma neztratila ani bod. Hosté naopak vyhráli venku pouze 1x, a to v minulém kole na půdě posledního Varteksu. Letos 1:0 pro Rijeku, která vyhrála v Zaprešiči.Nicméně domácí parta v čele s kapitánem Sharbinim, výborným brankářem Žiličem a skvělým útočníkem Dalovičem rozhodně nenechá nikoho na pochybách, kam poputují body. Kurz 1,3 rovněž s důvěrou 8/10 a taktéž i více gólů.

SLAVEN BELUPO – NK OSIJEK 02

Začátek v sobotu v 18 hodin.

Letos vyhrál Osijek doma 1:0 a i teď se již dostává na příčky, které mu historicky po právu patří.Mají v útoku výborného Nikšiče, naopak domácí trošku ztrácejí dech a nemají úplně výraznou osobnost. Nedivil bych se bodovému zisku hostí a měl by padnout i málo gólů.

NK Ĺ IBENIK – DINAMO ZAGREB 2

Začátek v sobotu ve 20,05 hodin.

Televizní utkání uzavře program 12. kola, když do Ĺ ibeniku přijede největší z největších, Dinamo.Na Maksimiru dostal letos Ĺ ibenik pět gólů, aniž by nějaký dal, tohle bude chtít určitě odčinit, ale na výhru nad plně koncentrovaným Dinamem nemůže pomýšlet. Pokud hosté budou hrát naplno, hladce vyhrají v kurzu 1,5 s důvěrou 6,5/10, mělo by padnout i více gólů v kurzu 1,52.

/ Fotbalportal.cz

Nejnovější články