Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Gareth Bale se plánuje vrátit do Walesu, vypadá to na Cardiff City

Ostatní - Gareth Bale se plánuje vrátit do Walesu, vypadá to na Cardiff City

Gareth Bale se plánuje vrátit do Walesu, vypadá to na Cardiff City © welt.de - Gareth Bale

1

Líbilo se

24.06. - Gareth Bale přišel do Realu Madrid před devíti lety jako nejdražší hráč světa. V poslední době šla jeho kariéra neustále z kopce. Nyní se pravděpodobně chce vrátit do svého rodného Walesu. Dlouho se naznačovalo, že rozkvět Garetha Balea v klubovém fotbale je u konce. Zinedine Zidane, tehdejší trenér Realu Madrid, se chtěl v roce 2019 Velšana zbavit. Nabídka z Číny neuspěla, Bale zůstal. O rok později byl zapůjčen do Tottenhamu v Premier League.

Sestup bývalého výjimečného hráče, který kdysi přišel do Realu Madrid jako nejdražší hráč světa, je zřejmě zpečetěn.

Bale jedná s velšským druholigovým Cardiffem City. Potvrdili to jeho agenti BBC. Klub hraje v druhé anglické soutěži a v minulé sezóně skončil 18. Baleův manažerský tým podle zprávy jednal i s dalšími kluby. Návrat do Tottenhamu je stejně nepravděpodobný jako přesun do americké Major League Soccer. Nedávno bylo také hlášeno angažmá v Getafe FC, které Bale popřel.

Skutečnost, že Bale naslouchá nabídce z rodné země, ukazuje také to, že peníze by pro něj neměly hrát největší roli. Bale letos vynechal mistrovské oslavy Realu kvůli údajným bolestem zad. Vztah s fanoušky byl narušen.

V Cardiffu může začít znovu. Bale se narodil ve velšském hlavním městě a má tam svou rodinu. Jedním z podnětů pro tento krok by mohlo být sdílení tréninkových hřišť Cardiff City s Fotbalovou asociací Walesu. Baleovi se s národním týmem pravidelně daří. Chce vést Wales na MS v Kataru. Země si zajistila svou poslední vstupenku z Evropy tím, že na začátku června porazila Ukrajinu v play-off a poprvé od roku 1958 se kvalifikovala do finálového turnaje

Gareth Bale´s representatives are in talks with Cardiff City over a free  transfer to the Championship club - reports - Eurosport

„Ať půjdu kamkoli, bude to výhra pro obě strany, protože budu hrát zápasy před mistrovstvím světa," oznámil Bale jako součást svého odmítnutí Getafe. V Cardiff City by byl absolutní hvězdou v kádru, ale musel by přistoupit na výrazné snížení platu. V Madridu vydělává kolem 700 000 eur týdně, což je více než celý tým Cardiffu.

Bale přestoupil do Tottenhamu v Madridu v roce 2013 za zhruba 100 milionů eur. Během svého působení v Realu vyhrál 19 titulů z toho se stal pětkrát vítězem Ligy mistrů.

Kamil Zalabák / welt.de, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články