Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Trenér Walesu kritizuje vztah španělského tisku s Balem

Ostatní - Trenér Walesu kritizuje vztah španělského tisku s Balem

Trenér Walesu kritizuje vztah španělského tisku s Balem © jerseyeveningpost.com - Robert Page na lavičce Walesu

0

Líbilo se

23.04. - Gareth Bale ve své domovině platí za hvězdu první velikosti a pro fanoušky velšského národního týmu je nepochopitelné, jak může být reprezentační útočník neustále pod palbou a kritikou tisku. Neharmonického vztahu si všímá také Robert Page, trenér národního týmu.

Gareth Bale je pro velšský národní tým klíčovým hráčem. V reprezentačním dresu podává Gareth nadstandartní výkony a trenér Robert Page ví, že si svou hvězdu musí maximálně hýčkat, aby na každém soustředění byla stoprocentní. Jak sám přiznal, některé tréninky dokonce zcela přizpůsobuje potřebám hráče. Jednotky minut, které totiž dostává k dispozici v Realu Madrid, ovlivňují výkony na hřišti.

Má obrovskou duševní sílu, takovou jakou jsem ještě neviděl. Je to neuvěřitelně pozitivní člověk. Gareth má velkou zásluhu na tom, že se nám podařilo kvalifikovat na MS do Kataru. Před každým reprezentačním srazem jsme v kontaktu a ptám se ho, co potřebuje. Stejné je to s Aaronem Ramseyem. I pro něj upravuji tréninkové jednotky,“ prozradil Robert Page.

Když si Gareth v listopadu poranil lýtko, dělalo mi to starosti. Nehraní v klubu ho hodně ovlivňuje. Tréninky nemohou nahradit zápasovou praxi, takže mu patří uznání za to, jak to v Realu zvládá,“ pokračoval trenér národního týmu.

Pokud jde o kritiku, které se Baleovi dostává ve španělském tisku za jeho výkony v Realu Madrid, Robert Page ji považuje za nespravedlivou. „Je to ostudné. To co se v tisku odehrává je otřesné, ale Bale má duševní sílu, jakou jsem ještě neviděl. Je to hrozně pozitivní a přátelský. Když v listopadu na reprezentační sraz dorazil Sorba Thomas (křídlo Huddersfieldu), říkal, že Garetha předtím viděl jen na playstationu. Ale Bale k němu přišel a hned se s ním dal do řeči. Sorba sotva uvěřil tomu, kolik času s ním Gareth strávil. Je to úplně normální kluk a my máme velké štěstí, že ho v týmu máme,“ dodal Robert Page.

Andrea Suttnerová / marca.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články