Zpět na » Ostatní » Emoce ve Skotsku: Fanoušci zranili člena realizačního týmu Celticu, který musel na šití hlavy

Ostatní - Emoce ve Skotsku: Fanoušci zranili člena realizačního týmu Celticu, který musel na šití hlavy

Emoce ve Skotsku: Fanoušci zranili člena realizačního týmu Celticu, který musel na šití hlavy © welt.de - Skotské derby bylo plné emocí

1

04.04. - VIDEO Tradiční derby mezi Celtic a Glasgow Rangers zastínily četné incidenty. Člen trenérského týmu byl ke konci prvního poločasu zasažen skleněnou lahví a incident si vyžadoval šití. Láhev byla vyhozena z publika. Kvůli incidentu byla poločasová přestávka prodloužena o několik minut.

Po výhře Celticu v derby proti městskému rivalovi Rangers si Celtic pevně upevnil první místo ve skotské lize. Tým trenéra Ange Postecogloua vyhrál v neděli venku 2:1 a má šest bodů před obhájcem titulu Rangers v čele tabulky. Do konce ligy zbývá odehrát již jen šest zápasů.

Aaron Ramsey zařídil vedení hostů již po dvou minutách na stadionu Ibrox, ale Tom Rogic a Cameron Carter-Vickers ještě před přestávkou zápas otočili. Celtic zůstal neporažen ve svém 26. ligovém zápase v řadě a míří za vítězstvím v šampionátu.

Hra byla zastíněna několika incidenty. Po závěrečném hvizdu Celtic řekl, že člen trenérského týmu byl ke konci prvního poločasu zasažen skleněnou lahví a incident si vyžadoval šití poraněné hlavy. Láhev byla vyhozena z publika.

Začátek druhého poločasu se zpozdil, protože rozbité sklo musel z pokutového území odstraňovat také brankář Celticu Joe Hart. Z publika byla údajně vyhozena láhev, která se rozbila.

Manažer Celticu Postecoglou incidenty odsoudil. „Hrají proti sobě dva týmy, které jsou na prvním a druhém místě. Nepotřebujeme nějaké idioty, aby zápas zničili,“ řekl.