Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Raphaël Varane přišel na trénink Realu Madrid se rozloučit s bývalými spoluhráči, fanouškům poslal dojemný vzkaz

Ostatní - Raphaël Varane přišel na trénink Realu Madrid se rozloučit s bývalými spoluhráči, fanouškům poslal dojemný vzkaz

Raphaël Varane přišel na trénink Realu Madrid se rozloučit s bývalými spoluhráči, fanouškům poslal dojemný vzkaz © thesun.co.uk - Raphaël Varane se loučil s hráči Realu Madrid

2

Líbilo se

31.07. - Raphaael Varane se před svým přestupem do Manchesteru United citově rozloučil se svými spoluhráči z Realu Madrid. Obránce byl v pátek na tréninkovém hřišti Los Blancos naposledy, poté odletěl do Velké Británie, aby zpečetil přesun za 34,2 milionu liber na Old Trafford.

Varane, který vyhrál téměř vše, co existuje, ukázal, že mu na Realu opravdu záleží. V Realu získal neuvěřitelných 18 trofejí, z toho 4 v Lize mistrů. Ten samý fotbalista nyní nahrál na sociální sítě sérii snímků, jak si užívá emotivní rozloučení s hráči Realu Madrid. Nechyběla ani fotografie, jak se loučí s prezidentem Florentino Perezem.

Varane with president Florentino Perez

The 2018 World Cup winner was pictured in an emotional embrace with Marcelo

Ještě předtím než vítěz MS 2018 odletěl soukromým letadlem na Ostrovy, napsal madridským fanouškům na svém instagramovém účtu hodnotnou zprávu:

„Tyto uplynulé dny byly plné mnoha emocí, pocitů, o které se nyní chci s vámi všemi podělit. Po deseti úžasných a nádherných letech v Realu Madrid, klubu, který budu vždy nosit v srdci, nadešel den rozloučení."

"Od té doby, co jsem přišel v roce 2011, jsme společně překonali všechna očekávání a dosáhli věcí, o kterých se mi ani nesnilo. Chtěl bych poděkovat všem trenérům a všem lidem, kteří v klubu pracují nebo pracovali za vše, co pro mě udělali."

"Děkuji také všem fanouškům, kteří mi vždy dávali hodně lásky a svými velkými nároky mě tlačili, abych vydal ze sebe to nejlepší a bojoval za každý úspěch."

"Měl jsem tu čest sdílet šatnu s nejlepšími hráči na světě. Nespočet vítězství, na která nikdy nezapomenu. Uvědomuji si, že to byla obrovská výsada, že jsem mohl prožít tyto zvláštní okamžiky.“

"Na závěr chci poděkovat všem Španělům a zejména městu Madrid, kde se narodily moje dvě děti."

"Tato země pro mě bude vždy výjimečná. Byla to úžasná cesta po všech stránkách. Odcházím s pocitem, že jsem do toho dal všechno."

„Začíná nová kapitola,“ napsal Raphaël Varane.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz,

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

"Děkuji také všem fanouškům, kteří mi vždy dávali hodně lásky a svými velkými nároky mě tlačili, abych vydal ze sebe to nejlepší a bojoval za každý úspěch."

To je krásné souvětí, velké nároky některým fanouškům United po odchodu Sira prostě chybí, smířili se i s takovým Fellainim, Lingardem, Sanchézem a dalšími hovny, co tu neměli co dělat. Smutné, velmi smutné.

AVSuvorov
eldZii - 31.07. Odpovědět

S Lingardem a Fellainim se dá souhlasit, ale Sanchez k Vam přicházel jako top světový hráč nebo minimálně top hráč ligy...

eldZii

A taky že jak dostal na smlouvě svoje, rozhodl se hrát naprosté hovno.

AVSuvorov
Reklama
Reklama
Nejnovější články