Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Gólové obejmutí od sportovního ředitele i zkažená atmosféra zápasu chováním fanoušků

Ostatní - Gólové obejmutí od sportovního ředitele i zkažená atmosféra zápasu chováním fanoušků

Gólové obejmutí od sportovního ředitele i zkažená atmosféra zápasu chováním fanoušků © sparta.cz - Sparta ve Vídni selhala, ale pořád myslí na postup

1

Líbilo se

21.07. - BULVÁRNÍK Před úterním zápasem Rapidu Vídeň a pražské Sparty došlo k jednomu krásnému momentu. Sportovní ředitel Tomáš Rosický procházel útrobami Allianz stadionu, když spatřil rozcvičujícího se Ladislava Krejčího mladšího. Aby ho před těžkým zápasem povzbudil, došlo na symbolické sportovní obejmutí. Bohužel tento krásný sportovní moment narušil jak výsledek tak pozápasové chování letenských fanoušků.

Kouzlo Tomáše Rosického nevymizelo ani po skončení jeho kariéry. Před zápasem procházel útrobami stadionu a objal Ladislava Krejčího mladšího. Ten mu svěřenou důvěru vrátil ve čtvrté minutě, když poslal Spartu do jednobrankového vedení.

Otevřít fotku

Bohužel „Rosiho“ elixír štěstí rychle vymizel a Rapid ve druhém poločase utkání otočil ve svůj prospěch. K výsledku utkání Krejčí mladší řekl: „Musíme se odpíchnout ze situací, které nám vycházely. V domácím zápase nás poženou naší fanoušci. To nám doufám také napomůže a půjdeme si zatím, co všichni přejeme.“

Nepříjemné scény se odehrály po skončení zápasu, kdy se fanoušci Pražanů pokusili vtrhnout na hrací plochu a u toho zranili pořadatele. Dalším výtržnostem se podařilo zabránit, ale i tak tuto záležitost označuje rakouský tisk za politováníhodnou.

Oficiálně se měl zápas odehrát bez sparťanských fanoušků, ale lístky si údajně koupili Češi žijící v Rakousku. Delegát UEFA poté rozhodl, že všechny příznivce hostů nasměruje do jednoho sektoru.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články