Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Lékařská zpráva o úmrtí Diega Maradony vyvolala mezi fanoušky různé spekulace. Došlo k pochybení?

Ostatní - Lékařská zpráva o úmrtí Diega Maradony vyvolala mezi fanoušky různé spekulace. Došlo k pochybení?

Lékařská zpráva o úmrtí Diega Maradony vyvolala mezi fanoušky různé spekulace. Došlo k pochybení? © mirror.co.uk - Diego Maradona

1

Líbilo se

02.05. - BULVÁRNÍK Argentinský fotbalista Diego Maradona zemřel v listopadu ve věku šedesáti let na srdeční selhání, které se objevilo krátce poté, co Diego podstoupil operaci k odstranění krevní sraženiny na mozku. Lékařská zpráva nastínila možné ledabylé zacházení s fotbalovou legendou Diegem Maradonou, kde se píše, že jeho lékařský tým uprostřed probíhající léčby pochybil.

Jeho smrt přišla krátce poté, co podstoupil operaci k odstranění sraženiny z mozku. Než mu bylo umožněno opustit nemocnici, tak se přestěhoval do pronajatého domu poblíž Buenos Aires.

Od té doby lékařská komise zkoumá podrobnosti o jeho úmrtí a čerpá z informací od odborníků, včetně kardiologa, fyzioterapeutů a toxikologa.

Jejich nálezy dospěly k závěru, že Maradonův lékařský tým jednal „nedostatečně a nerozvážně“ před jeho smrtí, což mohlo ovlivnit jeho šance na přežití.

Zpráva se zaměřuje zejména na dobu, kdy Maradona žil v pronajatém ubytování, kde byly „ignorovány“ náznaky ohrožení života.

Jen několik dní po jeho úmrtí byly prohledány domy a kanceláře Maradonova osobního lékaře Leopolda Luqueho.

Luque je jedním ze sedmi lidí, kteří jsou nyní vyšetřováni v rámci zabití, ačkoli tvrdí, že neudělal nic špatného a obvinil státního zástupce z hledání „obětního beránka“.

Zpráva zahrnovala analýzu: „Maradona vykazoval jednoznačné známky prodlouženého nestálého období, takže jsme dospěli k závěru, že pacient nebyl řádně sledován od 00:30 dne 25.11. 2020 (den jeho smrti). “

Zpráva dodává: „I když je kontraproduktivní tvrdit, že by Maradona nezemřel, kdyby byl řádně ošetřen v nemocnici, vzhledem k jeho anamnéze ve dnech před jeho smrtí věříme, že by měl větší šanci na přežití. “

Maradona měl být léčen pro závislost na alkoholu a měl dlouhou historii drogové a alkoholové závislosti.

V době své smrti neměl ve svém systému žádné stopy po nelegálních drogách ani alkoholu, i když se objevily známky léků na předpis používaných k léčbě různých stavů, včetně deprese a epilepsie.

Rovněž zápasil s velkými problémy se srdcem, ledvinami a játry a lékaři již dříve poznamenali, že nebyl „plně v držení svých mentálních schopností“, když byl v té době poprvé přijat do nemocnice před více než třemi týdny.

Bylo to jeho srdce, které bylo uvedeno jako příčina jeho smrti v prohlášení, protože trpěl dilatační kardiomyopatií - nemocí, která oslabuje srdeční sval a ovlivňuje jeho schopnost pumpovat krev do celého těla.

Prokurátoři mohou vycházet z toho, že se jednalo o úmyslné zabití, pokud mají pocit, že mají dostatečné důkazy, tak ve hře je možný maximálně dvacetipětiletý trest pro toho, kdo bude uznán vinným.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, mirror.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články