Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Iker Casillas opouští rodinu. Nezapomenutelné je, jak políbil svou přítelkyni v živém vysílání

Ostatní - Iker Casillas opouští rodinu. Nezapomenutelné je, jak políbil svou přítelkyni v živém vysílání

Iker Casillas opouští rodinu. Nezapomenutelné je, jak políbil svou přítelkyni v živém vysílání © thesun.co.uk - Iker Casillas s bývalou manželkou

2

Líbilo se

18.04. - VIDEO Skoro čtyřicetiletý bývalý brankář Realu Madrid a FC Porta musel řešit rozpad rodiny. Po tahanicích ohledně rozvodu se přestěhoval pouze pár desítek metrů od původního bydliště. Opustil svůj rodinný dům a po posledním hovoru s manželkou Sarou Carbonero zůstává v bytovém komplexu japonského stylu.

Bývalý brankář Realu Madrid se přestěhoval z domu, který sdílel s novinářkou a jejich dvěma dětmi Martinem a Lucasem na exkluzivním madridském předměstí La Finca.

Bývalý kapitán reprezentace Španělska Casillas (39) minulý měsíc potvrdil rozchod po 12 letech a tento týden po rychlém rozvodovém jednání bylo vše zpečetěno.

Pár se stal slavný v roce 2010 poté, co Španělsko zvítězilo na světovém poháru v Jižní Africe a Casillas v živém televizním přenosu políbil svoji partnerku, která co by moderátorka sním zkoušela udělat pozápasový rozhovor.

Podle španělského deníku Mundo Deportivo je nový Casillasův dům jen pár minut od jeho starého bydliště a nachází se ve stejné exkluzivní oblasti. Jeho hodnota je odhadována na 30 milionů korun.

Luxusní byt je prostorný, plný denního světla a může se pochlubit ohromující otevřenou kuchyní a recepcí. Má čtyři ložnice a neuvěřitelných šest masivních teras se skvělým výhledem. Jedna z nich má vlastní bazén a vířivku, která pomáhají fotbalistovi relaxovat.

Na místě je dokonce knihovna a mramorové koupelny s japonskými vzory na zdi. Celý dům je vybaven nejvyšším standardem se všemi nejnovějšími funkcemi a spotřebiči.

Casillas´s new pad has great views and is only minutes away

Španělský pár si prošel zdravotními bitvami, zatímco byli spolu. Casillas odešel z fotbalu v roce 2020 poté, co v Portu utrpěl infarkt. Jeho bývalá byla v roce 2019 operována na rakovinu vaječníků před chemoterapií a na začátku letošního roku měla další zdravotní krach, když byla přijata do nemocnice.

Kamil Zalabák / Fotbalportal.cz, thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články