Zpět na » Ostatní » Jaké jsou reakce fanoušků na derby? Vtipné fotomontáže a komentáře zaplavily sociální sítě

Jaké jsou reakce fanoušků na derby? Vtipné fotomontáže a komentáře zaplavily sociální sítě

Jaké jsou reakce fanoušků na derby? Vtipné fotomontáže a komentáře zaplavily sociální sítě © slavia.cz - Rozporuplné reakce na derby

2

Líbilo se

12.04. - BULVÁRNÍK Derby je již minulostí a šťastnější byla Slavia. Všichni hráči na hřišti předvedli ze svých fotbalových dovedností to nejlepší a nyní už vše rozebírají fanoušci a další příznivci obou táborů. Skalní Sparťan Tomáš Řepka se ostře přes sociální sítě pustil do svého týmu, oproti tomu v táboře Sešívaných se slaví a vtipné fotokoláže zaplavily internet

Když začneme u kritických reakcí, tak jednou z nich je krititcký komentář na instagramu bývalého spartańského bouřliváka Tomáše Řepky, který hru letenského týmu zkritizoval a ani trochu není spokojen, což se mu nelze divit. Co vzkázal si můžete přečíst na přiložené fotografii.

Takové zprávy naštěstí nemusí číst hráči Slavie. Ti se radují a vtipnými fotokolážemi se mezi jejich fanoušky nešetří. Tou první je reakce Pavla Vrby ještě co by trenéra Plzně, kdy v Evropské lize smolně inkasoval gól. K této fotografii je připsaný komentář: Když už i Stanislav Tecl dá gól. Krátké, ale výstižné.

Může jít o obrázek jeden člověk nebo víc lidí

Další z fotografií s vtipným komentářem je, jak Bořek Dočkal stojí pár sekund před koncem utkání u postranní čáry a vidí zmar svého týmu, což vystihuje komentář: Když chceš klíč od Prahy, ale nemáš ani od vlastní šatny. Reálné situace, kdy někdo zapomene klíč se ve fotbale stávají, většinou na amatérské úrovni, ale přirovnání výborné. I to musí vrcholoví fotbalisté snést a nezhroutit se z kritických poznámek.

I přesto všechno na jednu fotografii se bude vzpomínat ještě dlouho. Je to ta, která vznikla po zápase proti Leicesteru, kdy Jindřich Trpišovský v roli myslivce obstál a nad hlavu zvedl ulovenou lišku.

My budeme sledovat, co se stane ve čtvrtek v zápase Evropské ligy, protože pokud Slavie postoupí přes Arsenal, tak se může klidně stát, že Jindřich Trpišovský bude co by voják střílet z děla.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Nejnovější články