Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kúdela kvůli strachu z napadení neodletí s reprezentací do Walesu. Zúčastní se venkovního zápasu Slavie proti Arsenalu?

Ostatní - Kúdela kvůli strachu z napadení neodletí s reprezentací do Walesu. Zúčastní se venkovního zápasu Slavie proti Arsenalu?

Kúdela kvůli strachu z napadení neodletí s reprezentací do Walesu. Zúčastní se venkovního zápasu Slavie proti Arsenalu? © fačr.fotbal.cz - Ondřej Kúdela neodletí s reprezentací do Walesu

2

Líbilo se

25.03. - Incident ze zápasu proti skotskému Rangers, kdy měl Kúdela údajně rasisticky urazit Glena Kamaru, ani zdaleka nekončí. Podle několika českých i zahraničních zdrojů hrozí Ondřeji Kúdelovi na britských ostrovech značné riziko napadení, proto předčasně opustí reprezentaci po zápase s Belgií a duelu v Cardiffu se nezúčastní.

Po vzájemné dohodě mezi Slavií Praha, reprezentací a předsedou FAČRu Malíkem se rozhodlo, že Ondřej Kúdela do Walesu neodletí. Podle skotské policie je vysoké riziko, že by si radikální fanoušci Rangers mohli na českou delegaci počkat a napadnout její členy, a hlavně Ondřeje Kúdelu.

Kúdela se dnes za účasti právních zástupců pražského klubu podrobil výslechu, který byl veden vyšetřovatelem od UEFY. Vzhledem k tomu, že celá věc je na začátku vyšetřování, tak na finální rozsudek si budeme muset ještě nějakou tu dobu počkat. Jeden nejmenovaný vysoce postavený zaměstnanec pražského klubu prozradil: „Výslech byl tvrdý, ale korektní.“

V údajný prospěch Ondřeje Kúdely hraje to, že část letní přestávky trávil s černošskými hráči, se kterými byl na společné dovolené. Tato informace by mohla být ve finále považována za hodně důležitou.

Navíc ve videích, které Slavia zveřejnuje, se při vítězných oslavách vždy objímá s hráči, jako jsou: Sima, Oscar, Deli a další, takže o nějakém rasismu nemůže být ani slovo. Je otázkou, jestli odletí se Slavií do Londýna na čtvrtfinále EL proti Arsenalu?

Pokud ano, tak ukáže celému světu, že nic špatného neprovedl, a i když budou nějaká bezpečností rizika, tak věřím, že britská policie a soukromé bezpečností agentury zajistí bezpečnost všech slavistických hráčů.

Horší to bude, pokud Slavia rozhodne o nenasazení Kúdely do venkovního zápasu. Bude to signál, že věci zdaleka ideální nejsou a Kúdela se proti etický pravidlům možná opravdu provinil, což on i celá Slavie odmítají.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vrana17 - 27.03. Odpovědět

Jedno je víceméně fakt druhé názor proti názoru a řešíte to jak kdyby jste u toho byli když mu to řekl. Jak může chtít někdo vyřadit Slavii na základě čeho? Udání jednoho bonzáka kterému to údajně potvrdil jeho kamarád. Svědci jsou potřeba dva minimálně ne. Tady by se mělo řešit to co ty prasata (Rangers) v zápase a po něm hlavně udělali. To jsou fakta. Na mě to působí že si Rangers ten rasizmus vymysleli jen aby obhájily svoje chování nechování.

vrana17
Wazz - 26.03. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 proč maj strach když mu nic neřekl? podle mě Kúdela lže a je to klasickej vesickej posera co se z černouška posral a neumí se postavit za svůj exces...

Wazz

No bojí se o jeho bezpečí, který je popravdě na ostrovech, nebo aspoň ve Skotsku určitě, už teď ohrožený bez toho aby jsme věděli co řekl, protože on je u nich prostě automaticky hajzl, stejně jako u nás celej tým Rangers

Tomguncz27

Nebo treba proto ze te tam fandove rangers podrezou macetou uz jen proto ze jsi fanda celtiku? Jinak slavka i repre to oduvodnili tim, ze tito slusni a svati fandove rangers by byli schopni zautocit na celou vypravu, tudiz i spoluhrace

HyperioN

Oni byli angláni v tomhle vždycky prostě nemocný, horší hooligans na světě nejsou

Tomguncz27
Wazz - 27.03. Odpovědět

jsou ..slovan bratislava ..baník ostrava..i tady v brně je celkem slušnej oddíl dobytka Smajlík 1

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články