Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Na jaký luxus si potrpí Cristiano Ronaldo? Přes jachtu a letadlo až k hotelům

Ostatní - Na jaký luxus si potrpí Cristiano Ronaldo? Přes jachtu a letadlo až k hotelům

Na jaký luxus si potrpí Cristiano Ronaldo? Přes jachtu a letadlo až k hotelům © thesun.co.uk - Ronaldo a jeho se svým automobilem

5

Líbilo se

17.03. - BULVÁRNÍK Značka CR7 patří k těm, co vydělávají každým svým krokem a peníze si také náležitě užívají. Ne vždy to tak bylo. Tento fotbalista z Madeiry nevyrůstal v luxusu a jeho rodina se snažila šetřit každou korunu. Nyní tato hvězda, které zbývají už poslední roky v top evropském fotbale, má našetřeno peníze pro několik svých budoucích generací a luxus jde vidět na každém kroku.

V současné době žije Ronaldo v Turíně ve dvou sousedních vilách, které se nacházejí na soukromé silnici, která vede až ke vstupní bráně.

Vily mají samostatné vchody a jsou obklopeny bujnými zahradami a vegetací. Obyčejný člověk se do takového paláce nikdy nedostane, protože všechno je hlídané ochrankou.

Tyto nemovitosti jsou na samotném kopci, tak aby CR7 viděl všechno přímo z výšky a město se k němu „modlilo.“

K dispozici tam má i nejmodernější tělocvičny, které spolu s bývalou prodavačkou Georginou rádi používají. A je tam také plavecký bazén, který Ronaldo využívá při regeneraci po náročných trénincích.

Ronaldo má také prázdninový dům ve výši 42 milionů korun na pobřeží Costa del Sol a také dům ve výši 21 milionů korun na Madeiře, kde žije jeho matka a bratr.

Ronaldo´s home in Turin features two adjoining villas

Útočník Juventusu je sběratelem i automobilů a SunSport v minulosti odhadoval, že jeho garáž má hodnotu zhruba půl miliardy korun.

Dva výjimečné kousky jeho sbírky jsou Bugatti Centodieci, který stojí 8,5 milionu liber a je jedním z pouhých 10 na světě. Také vlastní Bugatti Chiron v hodnotě 75 milionů korun a Bugatti Veyron za 50 milionů korun.

K jeho 35. narozeninám mu jeho nádherná Wag Georgina Rodriguez darovala Mercedes B třídy Brabus, SUV, které může stát až 20 milionů korun

V roce 2015 CR7 údajně zaplatil 600 milionů korun za dvoumotorový tryskáč Gulfstream G200, původně nazvaný „Astra Galaxy.“ Tento stroj je schopen dosáhnout nejvyšší rychlosti 900 km/h a je ideální pro rychlé lety z Itálie do destinací po celé Evropě.

V roce 2015 se CR7 vydal i na moře. Za svoji super jachtu zaplatil 165 milionů korun a v neposlední řadě má síť hotelů, kde jedna noc vyjde na několik desítek tisíc. Hold po konci fotbalové kariéry se změní na úspěšného hoteliéra.

Messi owns the Hotel MiM Sitges, a coastal town of Barcelona

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz thesun.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Z tý češtiny mě bolí oči. Slovosled, domy ve výši a nakonec třešnička - "hold". Smajlík 13

NoIscoNoDisco
COKO - 17.03. Odpovědět

Buchta mu koupí narozeninový dárek za jeho vlastní peníze Smajlík 2

COKO

Tak to asi většina manželek bohatých mužů...manželka Messiho na tom asi není jinak...

RoyKeane

Ale myslím si že zrovna Georgina na to měla už předtím...a příběh Messiho a Antonelli asi všichni známe

Tomguncz27
COKO - 18.03. Odpovědět

Tomgun: Vždyť byla prodavačka když se seznámili. Nespletl sis ji s Irinou?

COKO

Jo tak to pardon, já jsem právě myslel, že ona je taky známá modelka stejně jako Irina, v tom případě samozřejmě ne Smajlík 1

Tomguncz27

Budiž mu přáno, miliardě lidí nějakým způsobem heknul život a v drtivé většině pozitivně.. je to dříč a mašina na radost. Dlouho jsem mu přicházel na chuť, ale smekám před tím, jakým symbolem se stal a co naší generaci dal Smajlík 17

barbossaCFC
Ministr - 17.03. Odpovědět

Daňový podvodník, zloděj

Ministr

Koukam tezka zavist Smajlík 3 Smajlík 3

HyperioN
Forte02 - 17.03. Odpovědět

Nezavid a bez radši za strýčkem Andrejkem, třeba ti něco dá zase ;)

Forte02

ministr - to bylo dost ubohý .... Na víc nemáš ??? Smajlík 14

pavelprvni
Reklama
Reklama
Nejnovější články