Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jak sázet na fotbal: Návod pro začátečníky

Ostatní - Jak sázet na fotbal: Návod pro začátečníky

Jak sázet na fotbal: Návod pro začátečníky © sports-nova.com - Jak sázet na fotbal

1

Líbilo se

21.04. - Vše, co potřebujete vědět o fotbalových sázkách, mnoha fotbalových trzích a často matoucí nabídce nabízených kurzů a sázek, najdete v tomto článku. Fotbal je v České republice tradičně jedním z nejpopulárnějších sportů, na který se v posledních letech sází nejvíce sportovních sázek.

Fotbalové odvětví se rozrostlo a umožňuje hráčům sázet na celou řadu trhů, přičemž mnoho sázkových kanceláří nabízí speciální nabídky a konkurenční kurzy. Obrovský objem zápasů znamená, že tisíce hráčů vsadí na obrovské množství různých výsledků, aby se pokusili porazit bookmakery. Zde vás provedeme tím, co potřebujete vědět o fotbalových sázkách, abyste mohli proříznout zmatek kolem trhů.

Stručný úvod do fungování sázení

Kurzy pomáhají sázejícímu určit, jak je pravděpodobné, že se událost stane a jaké budou jejich potenciální výhry. Sázkové kanceláře uvedou kurzy a vy se rozhodnete, zda chcete na tomto trhu sázet. Obvykle se zobrazují jako zlomky (např. 2/1), ale někdy je lze zobrazit jako desetinná místa (2,00) a vy se můžete rozhodnout, které chcete použít. Běžně je dostupné využít promo kód, který můžete uplatnit pro vaše sázení a přijít si tak k bonusům nebo extra výhrám. Pokud je výsledek události 2/1 a vyhraje, vyhrajete 2 Kč za každou jednokorunovou sázku.

Jak funguje sázení na fotbal

Každý týden jsou k dispozici tisíce fotbalových zápasů a trhů, na které můžete sázet. Bookmakeři poskytují kurzy na pravděpodobnost výsledku zápasu, včetně výsledku, počtu rohů a karet, jednotlivých střelců gólů a další. Existuje řada poskytovatelů, kteří budou mít speciální nabídky a konkurenční kurzy s účelem poskytnout vám sázku s nejlepší hodnotou. Jakmile bude výsledek události potvrzen a vaše sázka bude vítězná, bude vám vyplacena původní sázka plus výhra podle kurzu. Níže vás provedeme nejoblíbenějšími typy sázek na fotbal.

Sázka na poločas/celkový výsledek zápasu

Mezi základní typ sázek patří sázky na výsledek první poloviny a / nebo druhé poloviny zápasu, či sázka na celkový výsledek. Na jednu nebo obě poloviny můžete vsadit na domácí tým, hostující tým nebo na remízu. To znamená, že můžete zkrátit čas potřebný k vyhrání sázky na 45 minut. Tato sázka je určena pro pokročilejšího fotbalového fanouška, který má předchozí znalosti k odhadnutí týmů, které začínají jako silnější nebo slabší nebo končí hru silnější nebo slabší. Při rozhodování o této sázce může pomoci i znalost základních sestav a toho, zda jsou klíčoví hráči odpočatí nebo zraněni.

Akumulátorové sázky

Akumulátory patří mezi nejoblíbenější formy sázení na fotbal, protože můžete vyhrát obrovské výhry za malé vklady. Akumulátorová sázka má více než čtyři výběry, zatímco dva výběry jsou dvojnásobné a tři výběry trojnásobné. Když sázíte na akumulátor, sázíte na výsledek více než jedné události a můžete využít i kód. Takže například budete sázet na více než jeden fotbalový zápas a může to být tolik her, kolik chcete, přičemž šance se zvyšují, čím více týmů a vyšší kurzy přidáte. Sázka se násobí pro různé akumulátory. Příkladem toho je výběr pěti fotbalových zápasů pro akumulátor a výběr singlů by znamenal, že by se váš vklad zvýšil x5.

Sázení na fotbal je zábava

Fotbalové sázení má obrovskou dostupnost a řada nabízených trhů a sázkových kanceláří znamená, že je snadné začít. Trh se může na první pohled zdát složitý, ale jakmile začnete, uvidíte, že už nebudete tolik zmatení, jak se původně mohlo zdát. Sázení na tisíce fotbalových her hraných po celém světě je spousta legrace a adrenalinu - samozřejmě pokud se budete držet sázení na to, co znáte. Výběr sázek s dobrou hodnotou je nejlepší způsob, jak vyhrát peníze a vyhnout se zklamání z prohry. Nyní můžete přidat vzrušení z fotbalu tím, že na něj vsadíte, ale nezapomeňte sázet zodpovědně.

Redakce / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články