Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Fortuna Liga 2020/21 v sousedním Slovensku: Kdo jsou favorité na titul?

Ostatní - Fortuna Liga 2020/21 v sousedním Slovensku: Kdo jsou favorité na titul?

Fortuna Liga 2020/21 v sousedním Slovensku: Kdo jsou favorité na titul? © ifortuna.sk - Fortuna SK

0

Líbilo se

01.10. - Přečtěte si aktuální prognózy na vítěze 1. slovenské fotbalové ligy 2020/2021 a vsaďte si na svého favorita. Teď navíc s možností využít i bonusový kód své oblíbené sázkové kanceláře, díky nemuž získáte na své sázky mnohem víc.

Jak je jasné z názvu nejvyšší slovenské fotbalové soutěže, jejím hlavním sponzorem je několik posledních let populární sázková společnost Fortuna. I proto se řada slovenských sázkařů zaregistrovala právě u této sázkové kanceláře, která nabízí jak retailové, tak on-line sázení.

Od Fortuny, ale i od dalších sázkových kanceláří, můžete získat kód pro nové hráče, díky kterému si můžete zvýšit svůj počáteční kapitál.

Od poloviny října byly zpřísněny hygienické podmínky na stadionech tak, aby byla zajištěna bezpečnost nejen hráčů, ale i diváků. Fanoušky fotbalu určitě potěšilo, že nedošlo k rušení ani přesouvání zápasů, tak, jak tomu třeba v české nejvyšší soutěži.

O tom, že současná situace kolem covid-19 se může dotknout každého, je jasným důkazem Cristiano Ronaldo. Ten si od fotbalu musel chvíli odpočinout:http://www.fotbalportal.cz/italie/serie-a/59323-cristiano-ronaldo-mel-pozitivni-test-na-koronavirus-a-v-juventusu-neni-jediny/.

A jak to vidíme s favoritem ve slovenské Fortuna Lize?

Na základě aktuální tabulky je největším favoritem na výhru tým FC DAC 1904 Dunajská Streda, který v době, kdy jsme připravovali tento článek, měl na kontě 8 výher a 1 prohru. V těsném závěsu za ním je ŠK Slovan Bratislava, který má 7 výher, 1 remízu a 1 prohru.

Zápasy Spartaku Trnavy a bratislavského Slovanu jsou mezi diváky nejvíce populární, o tom svědčí nejen vyprodáné stadiony, ale i zvýšená aktivita sázkařů. První derby v sezóně se odehrálo 12. září a skončilo výhrou Slovanu 2:0. Nejbližší zápas těchto dvou rivalů nás čeká 12. prosince. I přes zatím slabší výsledky Spartaku Trnava vám doporučujeme si tento zápas nenechat ujít.

Aktuálně je tedy zřejmé, že hlavním kandidátem na výhru je tým Dunajská Streda, a to i přesto, že je velká část zápasů sezóny ještě před námi. Za skvělé výsledky DAC může chorvatský útočník Marko Divkovič, který v prvních devíti kolech sezóny nastřílel šest branek. Jedinou prohru, kterou má Dunajská Streda na svém kontě, je prohra se Žilinou, a to až 4:1.

Za úspěchy DAC Dunajská Streda může rozhodně i venezuelský hráč Eric Ramirez, který získal již druhý měsíc po sobě vítězství v anketě Gól měsíce. V anketě za měsíc září získal až 81% hlasů za perfektní gól v zápase proti Ružomberku. Hlasování o nejlepší gól se můžete zúčastnit i vy, a to na oficiální stránce slovenské Fortuna Ligy: https://www.fortunaliga.sk/gol-mesiaca. Na této stránce si můžete prohlédnout i videa předchozích vítězů této ankety.

Redakce /

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články