Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » TOP 20 nejhodnotnějších hráčů Evropy: Mason Mount má vyšší cenu než Lionel Messi. Kdo je nejdražší?

Ostatní - TOP 20 nejhodnotnějších hráčů Evropy: Mason Mount má vyšší cenu než Lionel Messi. Kdo je nejdražší?

TOP 20 nejhodnotnějších hráčů Evropy: Mason Mount má vyšší cenu než Lionel Messi. Kdo je nejdražší? © versus.uk.com - Mason Mount

2

Líbilo se

11.06. - NEPŘEHLÉDNĚTE Záložník Chelsea Mason Mount má vyšší cenu, než hvězda Barcelony Lionel Messi. Alespoň to uvádí nejnovější žebříček TOP 20 nejcennějších hráčů Evropy vypracovaný CIES Football Observatory. Kdo letošní žebříček ovlivněný finančními dopady pandemie koronaviru ovládl a jakou hodnotu mají nejlepší fotbalisté Evropy?

Post nejcennějšího hráče Evropy se nemění. Druhý rok po sobě jej ovládl útočník Paris Saint-Germain Kylian Mbappé s odhadovanou hodnotou 231,1 milionu liber, následovaný křídlem Manchesteru City Raheemem Sterlingem (173,6 milionu liber).

Toho následuje další anglický reprezentant Jadon Sancho. Ten má za sebou další vydařenou sezónu v dresu Borussie Dortmund, za kterou letos nastřílel už 17 gólů a přidal 16 asistencí. Třetí místo ovládl s cenovkou 159,7 milionu liber.

Kromě Sancha a Sterlinga se mezi nejcennějšími hráči Evropy nachází i další zástupci Albionu v podobě Trenta Alexandera-Arnolda (152,6 milionu liber), Marcuse Rashforda (135,8 milionu) a Harryho Kanea (105,8 milionu).

Vedle Alexandera-Arnolda najdete v žebříčku i jeho spoluhráče z Liverpoolu Mohameda Salaha (129,2 milionu) a Sadia Maného (124,1 milionu).

Do první desítky se vešli také útočník Barcelony Antoine Griezmann (121,6 milionu liber) a kanadský objev Bayernu Mnichov Alphonso Davies s cenou 119 milionů liber.

Do nejhodnotnější dvacítky patří také hvězdy Premier League Roberto Firmino, Bernardo Silva, Gabriel Jesus, Bruno Fernandes a již zmiňovaný Mason Mount.

Velice dobrý obchod zdá se udělá londýnská Chelsea, která je připravena podepsat útočníka RB Lipska Tima Wernera za klauzuli ve výši 52 milionů liber. To je o téměř 30 milionů liber méně, než je jeho reálná tržní hodnota (80,5 milionu liber).

CIES

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Spíše se divím,že je tam 5 Angličanů v první 10...

RoyKeane

to ja uprimne take

HyperioN

Asi tak... Angličani se vždycky nadhodnocovali....

MaraHCFC
Eidur - 12.06. Odpovědět

Fakt by mne zajímalo, podle čeho se dělá tento výzkum? Poměr věk/potenciál? Jinak si to nedokážu vysvětlit. To jediné by dávalo smysl u Daviese.

Eidur
Wazz - 12.06. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 spíš to ukazuje realitu, že ty vaše pseudohvězdičky z akademie jsou až na Mounta bezcenej přehypovanej sajrajt a kvalitu maj leda tak v tech vašich vymetených kedlubnách

Wazz
Eidur - 12.06. Odpovědět

Díky za komentář hodný Tvé inteligence. Kéž je to obohacením pro všechny, kdo chtějí být obohaceni Tvou vysokou vzdělaností. Žel bohu, u mne to dopadlo na neúrodnou půdu.

Eidur

Určitě je to poměr věk plus potenciál, ale i tak jsou ceny nastřelené a někdo nemůže vědět, že např. Sancho jestli přestoupí do United za 100m liber bude lepší než Mount z Chelsea,který není v žebříčku.
Wazz zrovna Eidur je v pohodě co se týče fans Chelsea... Smajlík 2 Smajlík 7

RoyKeane
Wazz - 12.06. Odpovědět

ale jo Roy...jen škoda že kluk fandí takovýmu hnoji Smajlík 2 Smajlík 7

Wazz

Bohužel no..k nám by lépe zapadl...nechceš Eidur fandit červené části Manchesteru? Smajlík 2

RoyKeane

Škoda, že ty a pan RK jste sami lidský hnůj.

CFCtillidie
Eidur - 12.06. Odpovědět

Cítím se poctěn Vaší nabídkou. ale červená mi nesluší Smajlík 9

Eidur
peeko83 - 16.06. Odpovědět

Pobavili jste. Uměl bych si to představit i jako scénku v režii Dejvického divadla Smajlík 2

peeko83
Reklama
Reklama
Nejnovější články