Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Cristianovi Ronaldovi vytřela zrak známá atletka

Ostatní - Cristianovi Ronaldovi vytřela zrak známá atletka

Cristianovi Ronaldovi vytřela zrak známá atletka © FotbalPortal.cz - Cristiano Ronaldo a Caster Semenyaová

0

Líbilo se

09.04. - VIDEO Ačkoliv na trávnících mají kvůli koronaviru utrum, žádné flákání si fotbalisté dovolit nemohou. V domácí karanténě plní tréninkové plány podle pokynů realizačního týmu. Ovšem aby byl nudný dril alespoň trochu zajímavější, přišel útočník Juventusu Turín s novou výzvou.

Cristino Ronaldo je proslulý svoji skvělou postavou. Ačkoliv letos oslavil už 35. narozeniny, jeho fyzickou kondici a chuť na sobě neustále makat, by mu mohli závidět mnozí mladší kolegové. Portugalec pochopitelně nezahálí ani teď, když společná příprava s týmem vzhledem k pandemii koronaviru není možná.

Aby ale přípravu zpestřil nejen sobě, ale i ostatním, přišel na popud svého sponzora firmy Nike se zajímavou výzvou na sociálních sítích. Úkol je jednoduchý. Tedy jeho zadání, provedení už méně. Zkrátka jde o to, kdo udělá za 45 sekund nejvíc cviků, při nichž je úkolem dotknout se z lehu prstů u natažených nohou.

Vypracovaný Portugalec nasadil laťku hodně vysoko. Zvládl jich hned 142. Postupně se k výzvě přidávali další, ale na Ronaldův výkon prostě neměli.

„Musíš víc trénovat ruce," radil svému krajanovi Brunovi Fernandesovi poté, co nová posila Manchesteru United udělala 117 cviků. Spoluhráč z týmu Rudých ďáblů Diogo Dalot za třičtvrtě minuty stihl jen 105 opakování.

O něco lépe na tom byl útočník Realu Madrid Vinícius Júnior, který dokázal udělat 125 kousků. Jen o jeden byl horší možný budoucí útočník Bílého baletu Erling Haaland, který zatím sází góly v Dortmundu.

Nakonec ale všem fotbalistům vytřela zrak atletka Caster Semenyaová, která Ronalda překonala o nevídaných 34 sedů-lehů. Za 45 sekund jich dokázala udělat hned 176. „Při neděli to není vůbec špatné. Díky Cristianovi za tuhle výzvu."

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 10.04. Odpovědět

tuffova stará běhna porazila Ronalda Smajlík 3

Wazz
Cornero - 10.04. Odpovědět

co je tohle za zpíčenej cvik? Vždyť to se nedá ani nijak porovnávat. On se dotýká sotva svejch tkaniček a polovinu rozsahu pohybu dělaj ruce zatímco ona se dotýká opravdu špiček a dělá pohyb pouze břichem. Nejlepší na tom je že o týhle kravině už čtu asi na čtvrtym serveru.

Cornero

Autor je zřejmě zavilý odhájce prasáren, nebo neví o čem píše.Ne tohle opravdu NENÍ ŽENA. Smajlík 12 Smajlík 12 PS:jak to chodí u wšiváku už vím,děkuji za názornou ukázku Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

Tak je normální, že chlap zvládne víc než ženská... Smajlík 3

Tomguncz9

Atletka ,která má větší koule než Ronaldo... Smajlík 2 Smajlík 2

RoyKeane
Reklama
Reklama
Nejnovější články